Pranešimai

Su Šv. Velykom

Šiais mokslo metais 5c klasės mokiniai aktyviai dalyvavo eTwinning projekto „Rudens sekliai“ veiklose. Projektas buvo koordinuojamas anglų k. mokytojos A. Abromavičienės (Raseinių Šaltinio progimnazija) ir pradinių klasių mokytojos R. Raudonienės (Tauragės „Aušros“ progimnazija).

Kokybės ženklas

Pamokų sutrumpinimas

Balandžio 15 d. (pirmadienį) mokykloje vyks 3 pamokos

Nuotraukų užsakymas iš mokykloje vykusių renginių 2019 m.

Galima užsisakyti mokykloje vykusio renginio ,,Mokyklos garbė'' nuotraukas elektroninėje svetainėje iš fotostudijos ,,Saudrija''  (spausti šią aktyvią nuorodą)

Nuotraukų užsakymas kataloge ,,Renginių nuotraukos''
Nuotraukas atsiimti fotostudijoje "Saudrija"
Maironio g. 3, Raseiniai

Esate korepetitorius, laisvai samdomas mokytojas ar ketinate tokiu tapti?

I vietos diplomas iš rajoninių varžybų

I vietos diplomas iš Raseinių rajono mokyklų žaidynių pradinių klasių mokinių (gim. 2008 m. ir jaun.) šaškių varžybų

Mokytojas A. Globys

Lady golas

Diplomas iš Lietuvos mokyklų merginų futsalo žaidynių, iškovojus stipriausios komandos savivaldybėje titulą

Kūno kultūros mokytojas M. Zybartas

Kokios Estijos švietimo laimėjimų sėkmės priežastys? Kaip Latvijai sekasi atnaujinti ugdymo programų turinį, Lietuvoje sukėlusį daug diskusijų ir kainavusį aukštus pareigūnų postus? Kaip atrodo estiška ir latviška mokykla ir pamokos jose? Pasimokyti, padiskutuoti ir susitikti su kolegomis vasario pabaigoje pas kaimynus latvius ir estus išvyko projekte „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ dalyvaujančių mokyklų vadovai ir mokytojai, tarp kurių ir Raseinių Šaltinio progimnazijos direktorė V. Zubrickienė, direktorės pavaduotoja ugdymui J. Stankaitienė ir mokytoja R. Stulgytė.

II vietos diplomas iš rajoninių smiginio varžybų

II vietos diplomas iš Raseinių rajono mokyklų žaidynių berniukų smiginio varžybų

Kūno kultūros mokytojas M. Zybartas

Tarptautinė gimtosios kalbos diena - vasario 21-oji. Jai paminėti šalyje vyksta įvairiausių renginių. Mūsų mokykloje kovo 4-8 dienomis buvo organizuotos Gimtosios kalbos dienos.

Kovo 9 d. mūsų mokyklos jaunieji tenisininkai varžėsi Kėdainiuose, kur buvo surengtos vienetų berniukų ir mergaičių varžybos. Mokyklą atstovavo trys 3c klasės mokiniai: Nojus Danusas, Gabrielius Čiapas ir Emilis Valinčius. Žaidėjai rungtyniavo vienetų žaidime. Mūsų komanda buvo jauniausia, tačiau žaidėjai kovėsi garbingai. Buvo iškovota ne viena pergalė. Tai puiki galimybė mokinių tobulėjimui bei asmeninių rezultatų siekiui.
Teniso treneris R. Elzbergas

Kovo 6 d. Šaltinio progimnazijoje vyko rajoninės mokyklų žaidynių badmintono varžybos. Jose dalyvavo keturios mūsų mokyklos komandos. Pirmąsias  vietas ir teisę atstovauti rajonui finalinėse kovose Tauragėje iškovojo Rusnė Vitkauskaitė, Aistė Valantinaitė, Evelina Karlikauskytė bei Arnas Juknevičius, Artūras Radavičius, Klaudijus Stoškevičius. Linkime  jiems sėkmės.

I vietos diplomas iš Raseinių rajono mokyklų žaidynių berniukų badmintono varžybų
I vietos diplomas iš Raseinių rajono mokyklų žaidynių mergaičių 1 komandos badmintono varžybų
II vietos diplomas iš Raseinių rajono mokyklų žaidynių mergaičių 2 komandos badmintono varžybų
III vietos diplomas iš Raseinių rajono mokyklų žaidynių mergaičių 3 komandos badmintono varžybų