Kovo 14 dieną priešmokyklinio ugdymo grupėje lankėsi Raseinių Marcelijaus Martinaičio vaikų literatūros skyriaus darbuotojos, pakviestos progimnazijos bibliotekininkės Idos Matelienės.

Kovo 7 dieną Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje vyko turininga edukacinė veikla, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Edukacinėje programoje  „Senovės baltų gyvensena“ dalyvavo 3 – 4 klasių mokiniai, o ją vedė VšĮ „Vikingų kaimo“ darbuotojai Judita ir Mindaugas Korsakai, pristatantys savo įstaigą kaip „patyrimų muziejų po atviru dangumi“. Mokyklos bibliotekininkės kvietimu renginyje dalyvavo 3b klasės mokiniai ir mokytoja.

Kovo 6 d. Šaltinio progimnazijoje vyko konkursas ,,Chorų karai – dainuoju Lietuvai“, skirtas minint 29-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo – 1990 metų kovo 11-osios – metines. Šiame renginyje dalyvavo visi Šaltinio progimnazijos 5-8 klasių mokiniai. Skambėjo patriotinės dainos, kurias išradingai pristatė teatro būrelio vaikai (vadovė I. Garšvienė).

Kartu su pirmu oro įkvėpimu ir su pirmu motinos pieno lašu gavau gimtą kalbą. Kalbą, kuri yra viena seniausių kalbų pasaulyje. Ir ne tik aš ją gavau, bet ir tu, ir jūs… Tai turtas, kurio neįmanoma išmatuoti jokiais pinigais, jokiais deimantais“. (Angelė Jurevičienė)

Lietuvos valstybės atkūrimo 101 – ąsias metines Šaltinio progimnazijos bendruomenė paminėjo organizuodama įvairias veiklas. Vasario 15 dieną vyko pilietinės akcijos ,,Trispalvė gimtajam miestui“, ,,Trijų spalvų istorija“, kurias organizavo klasių vadovai, minėjimas-koncertas ,,Aš, tu ir Lietuva“.

Lietuvių liaudies patarlė sako: ,,Viščiukus skaičiuojame rudenį“. Kiekvienų metų spalio mėnesį prasideda metų knygos rinkimai. Metų knygą renka ir mūsų progimnazijos mokiniai.

Vasario 7 d. keturi Raseinių Šaltinio progimnazijos 7-8 klasių mokiniai išbandė viešojo kalbėjimo gebėjimus respublikiniame anglų kalbos oratorių konkurse „Ateities Europa ir mano vaidmuo joje“, kuris įvyko Tauragės „Šaltinio“ progimnazijoje. Konkurse kalbas sakė apie 40 oratorių iš 18 Lietuvos mokyklų.

Sausio 30 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko Raseinių rajono ir respublikos Šaltinio vardo bendrojo ugdymo įstaigų pradinių (3-4) klasių mokinių intelektualus komandinis žaidimas-konkursas „Mes – lyderiai“.

Sausis – ir vėl mūsų mokykloje meninio skaitymo konkursas! Šiemet jame dalyvavo gausus būrys jaunųjų skaitovų: Ignas Barakauskas, 5a, Justė Radzevičiūtė, 5a, Gerda Juškytė, 5b, Viltė Žakaitytė, 5b, Emilija Staniulytė, 5b, Aidra Miniotaitė, 5c, Smiltė Mauragytė, 6a, Gerda Juškytė, 6b.

Sausio 18-19 dienomis 7-8 klasių šaulių būrelio nariai dalyvavo naktiniame pėsčiųjų žygyje „Klaipėdos sukilėlių keliais“, skirto Lietuvos Šaulių sąjungos 100-mečiui paminėti. Šauliai žygiavo maršrutu Kretinga – Klaipėda.

Kai metų ratas apsisuka, norime apmąstyti praėjusius metus ir padėkoti visiems už nuoširdumą, bendrystę, už aktyvų dalyvavimą Šaltinio progimnazijos gyvenime ir savo darbais prisidedant prie bendruomenės vertybių ir tradicijų puoselėjimo. Tam ir buvo skirtas Padėkos vakaras.

Sausio 12 d. mokyklos šaulių būrelio nariai dalyvavo XXVIII tradiciniame tarptautiniame pagarbos bėgime „ Gyvybės ir mirties keliu“ Vilniuje. Tai buvo puiki galimybė būrelio nariams savo bėgimu pagerbti 1991 metais žuvusiuosius už Lietuvos Laisvę.