Olimpiados ir konkursai

2016-2017 mokslo metai

Rajoninis pradinių klasių mokinių piešinių konkursas ,,Žemė - mūsų namai"
Laureatė - Eva Bardauskaitė, 4c klasė, mokytoja L. Vaigauskienė

Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų, turinčių Šaltinio vardą, ir Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų pradinių (3-4) klasių mokinių kūrybinio konkurso "Augu su pasaka"
Gunda Bražaitė, 4c klasė, mokytoja L. Vaigauskienė

Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų 3-4 klasių mokinių matematikos olimpiados rajono etapas
Emilija Elzbergaitė, 3a klasė, I vieta, mokytojas Ž. Kapočius, Pijus Globys,3a klasė, III vieta, mokytojas Ž. Kapočius, Samanta Tamkutė, 4a klasė, I vieta, mokytoja V. Barkauskienė, Gunda Bražaitė, 4c klasė, I vieta, mokytoja L. Vaigauskienė

Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų 6-12 klasių mokinių muzikos olimpiados rajono etapas
Nojus Globys, 8c klasė, I vieta, mokytojas R. Krivickas

Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų 5-8 klasių mokinių meninio skaitymo konkurso rajono etapas
Miglė Vaičekauskaitė, 6a klasė, III vieta, mokytoja V. Plučiuvienė, Nojus Globys, 8c klasė, II vieta, mokytoja V. Plučiuvienė

Lietuvos mokyklų žaidynių pradinių klasių mokinių (gim. 2006 m. ir jaun.) ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs'' zoninės varžybos
I vieta, rinktinė 4 klasių komanda, mokytojas Ž. Kapočius

Lietuvos mokyklų žaidynių pradinių klasių mokinių (gim. 2006 m. ir jaun.) ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs'' rajoninės varžybos
I vieta, rinktinė 4 klasių komanda, mokytojas Ž. Kapočius

Raseinių rajono mokyklų žaidynių berniukų tinklinio varžybos
II vieta, mokytojas R. Elzbergas

Raseinių rajono mokyklų žaidynių berniukų tinklinio varžybos
I vieta, mokytojas R. Elzbergas

Raseinių r. mokyklų žaidynių mergaičių ir berniukų badmintono varžybos
I vieta mergaičių (pirma komanda), III vieta berniukų (pirma komanda), III vieta mergaičių (antra komanda), treneris R. Elzbergas

Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių (gim. 2004 m. ir jaun.) Kvadrato finalinės varžybos 
III vieta, rinktinė 5-6 klasių mergaičių komanda, mokytojas M. Zybartas

Rajono mokinių meninio skaitymo konkursas
Miglė Vaičikauskaitė 6a klasė, mokytoja Vaida Plučiuvienė III vieta
Nojus Globys 8c klasė, mokytoja Regina Jankauskienė, II vieta

Lietuvos mokyklų žaidynių pradinių klasių mokinių (gim. 2006 m. ir jaun.) Kvadrato respublikos finalinės varžybos
IV vieta, rinktinė 4 klasių komanda, mokytojas Ž. Kapočius

Lietuvos mokyklų žaidynių pradinių klasių mokinių (gim. 2006 m. ir jaun.) Kvadrato tarpzoninės varžybos
I vieta, rinktinė 4 klasių komanda, mokytojas Ž. Kapočius

Nacionalinis matematinio gamtamokslinio raštingumo konkursas
Laureatas - Š. V. Jacikas 

Tarptautinis pradinių mokyklų 3-4 klasių piešinių konkursas ,,Jie - mūsų draugai...''
Laureatė - V. Beinoriūtė, 4b klasė, mokytoja R. Aginskienė

Raseinių rajono priešmokyklinio ugdymo vaikų ir pradinių klasių mokinių konkursas ,,Mano prakartėlė”
Laureatai 3b klasės kolektyvas, mokytoja G. Matusevičienė

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio mergaičių futbolo zoninės varžybos
III vieta, rinktinė 5-6 klasių mergaičių komanda, mokytojas M. Zybartas

Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių (gim. 2004 m. ir jaun.) Kvadrato zoninės varžybos 
I vieta, rinktinė 5-6 klasių mergaičių komanda, mokytojas M. Zybartas

Raseinių rajono mokyklų žaidynių berniukų (gim. 2003 m. ir jaun.) futbolo 5X5 varžybos
II vieta, rinktinė komanda, mokytojas M. Zybartas

Lietuvos mokyklų žaidynių pradinių klasių mokinių (gim. 2006 m. ir jaun.) Kvadrato zoninės varžybos
I vieta, rinktinė 4 klasių komanda, mokytojas Ž. Kapočius

Rajoninės mergaičių 5X5 futbolo varžybos
I vieta, mokytojas M. Zybartas

Tarptautiniams eTwinning projektams – 2 Europos Kokybės ženkleliai
4c klasė, mokytoja L. Vaigauskienė

Respublikinis projektas-konkursas ,,Mes - būsimi kariai''
II vieta, mokytojas R. Elzbergas

Rajoninė pradinių (3-4 klasių) mokinių lietuvių kalbos viktorina „Kad žodis neverktų“
I vieta, Gunda Bražaitė, Goda Lukoševičiūtė, Morta Gailiūtė, Justė Baltrušytė-Baltrušaitytė ir Elena Baltrušaitytė, 4c klasė, mokytoja L. Vaigauskienė

Raseinių rajono mokyklų žaidynių (gim. 2006 m. ir jaun.) Kvadrato varžybos
I vieta, rinktinė 3-4 klasių komanda, mokytojas Ž. Kapočius

Raseinių rajono mokyklų žaidynių (gim. 2004 m. ir jaun.) Kvadrato varžybos
I vieta, rinktinė 5-6 klasių komanda, mokytojas M. Zybartas

Raseinių rajono mokyklų 7-8 klasių mokinių protų mūšis „Matematika aplink mus“
Šarūnas Jacikas, Jokūbas Trakšelis, Antonijus Peštenis, Dovydas Gailius ir Austėja Ališauskaitė, I vieta, mokytoja V. Drungelienė

Rajoninis 8-12 klasių mokinių Dainuojamosios poezijos ir meninio skaitymo šventė-konkursas, skirtas Maironio 154-osioms gimimo metinėms paminėti 

Nojus Globys, Gabija Karabinaitė, Miglė Skudžinskaitė, 8c klasė, III vieta, mokytoja R. Jankauskienė

2015-2016 mokslo metai

Rajoninės olimpiados:

  • Rajono bendrojo ugdymo mokyklų 8 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada

Nikolė Jocytė 8c klasė, mokytoja Vilma Gricienė, II vieta, Ugnė Jakaitytė 8d klasė, mokytoja Virginija Tamošaitienė, I vieta

Lietuvių kalbos olimpiada 4 klasių mokiniams

Gabrielius Dieninis

4 kl.

Rita Diržienė

mokyt. metodininkas

II

Matematikos olimpiada 8 klasių mokiniams

Haroldas Bartusevičius

8 kl.

Silva Bartusevičienė

mokytojas

I

Matematikos olimpiada 7 klasių mokiniams

Jokūbas Trakšelis

6 kl.

Liubovė Kisielienė

mokyt. metodininkas

I

Matematikos olimpiada 7 klasių mokiniams

Šarūnas-Valdemaras Jacikas

7 kl.

Liubovė Kisielienė

mokyt. metodininkas

III

Matematikos olimpiada 4 klasių mokiniams

Aistė Gudžiūnaitė

4 kl.

Rita Diržienė

mokyt. metodininkas

II

Matematikos olimpiada 4 klasių mokiniams

Daimonas Jocys

4 kl.

Rita Diržienė

mokyt. metodininkas

I

Matematikos olimpiada 4 klasių mokiniams

Tauras Karabinas

4 kl.

Rita Diržienė

mokyt. metodininkas

II

  • Rajoninis pradinių klasių mokinių piešinių konkursas "Žemė - mūsų namai"
    Laureatai: Elena Baltrušaitytė, 3c klasė, mokytoja L. Vaigauskienė, Nauris Vecrumba, 2b klasė, mokytoja G. Matusevičienė

  • Respublikinis fotografijos konkursas "Gyvoji gamta"
    Laureatės Vesta Mosiejutė ir Vasarė Kantautaitė, 3c klasė, mokytoja L. Vaigauskienė
  • Rajoninis pradinių klasių mokinių ,,Žynio'' konkursas

I vieta 4 klasių amžiaus grupėje, Gabrielius Dieninis, 4a klasė, mokytoja R. Diržienė, I vieta 3 klasių amžiaus grupėje, 3a klasė, Samanta Tamkutė, mokytoja V. Barakauskienė, ​III vieta 3 klasių amžiaus grupėje, Gunda Bražaitė, 3c klasė, mokytoja L. Vaigauskienė

  • Rajoninės 5-8 klasių mokinių šaškių varžybos

III vietos, 5-8 klasių komanda, treneris A. Globys

  • Rajoninės pradinių klasių mokinių šaškių varžybos

II vieta, 1-4 klasių komanda, treneris A. Globys

  • Tarptautinis vaikų kūrybinių darbų konkursas ,,Knygų skirtukas''

​Laureatės Gerda Juškytė, 3b klasė, mokytoja R. Aginskienė, Vasarė Kantautaitė ir Justė Bendžiūtė, 3c klasė, mokytoja L. Vaigauskienė

  • Rajoninis pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas ,,Gimtinės spalvos''

​Laureatė Aidra Miniotaitė, 2d klasė, mokytoja R. Simonavičienė

  • Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų 4 klasių mokinių matematikos olimpiada

​I vieta, 4a klasės mokinys D. Jocys, II vieta, 4a klasės mokinė A. Gudžiūnaitė, II vieta, 4a klasės mokinys T. Karabinas. Mokytoja R. Diržienė 

  • Raseinių rajono mokyklų žaidynių berniukų smiginio varžybos

​II vieta, mokytojas R. Elzbergas

  • Raseinių rajono mokyklų žaidynių mergaičių smiginio varžybos

​II vieta, mokytojas R. Elzbergas

  • Raseinių rajono bendrojo ugdymo įstaigų 5-8 klasių mokinių diktanto ,,Raštingiausias mokinys 2016“ konkursas

8d klasės mokinė Dominyka Kleišmantaitė pripažinta raštingiausia mokine (mokytoja Virginija Tamošaitienė), 5b klasės mokinė Vita Kotliaraitė užėmė 3 vietą, mokytoja Regina Jankauskienė, 6a klasės mokinė Meda Bertašiutė užėmė 2 vietą, mokytoja Vaida Pliučiuvienė, 8c klasės mokinė Nikolė Jocytė užėmė 2 vietą, mokytoja Vilma Gricienė

  • Rajoninis kūrybinis konkursas ,,Augu su pasaka''

I vieta, 3c klasės mokinė Vesta Mosiejūtė, mokytoja L. Vaigauskienė

  • Bendrojo ugdymo mokyklų olimpinis festivalis "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" zoninės varžybos

3-4 klasių komanda, III vieta, mokytojas Ž. Kapočius

  • Rajono mokinių meninio skaitymo konkursas

II vieta, ​Nojus Globys, 7C klasė, mokytoja Regina Jankauskienė

  • Rajoninės šachmatų varžybos

​II vieta, mokytojas M. Zybartas

  • Rajoninės berniukų (gim. 2000 m. ir jaun.) krepšinio varžybos

​III vieta, mokytojas R. Elzbergas

  • Rajoninės mergaičių (gim. 2000 m. ir jaun.) krepšinio varžybos

​II vieta, mokytojas R. Elzbergas

  • Rajoninės mergaičių (gim. 2000 m. ir jaun.) stalo teniso varžybos

I vieta, mokytojas M. Zybartas

  • Rajoninės berniukų (gim. 2000 m. ir jaun.) stalo teniso varžybos

I vieta, mokytojas M. Zybartas

  • Bendrojo ugdymo mokyklų olimpinis festivalis ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs'' rajoninės varžybos

3-4 klasių mokiniai, I vieta, mokytojas Ž. Kapočius

  • Bendrojo ugdymo mokyklų olimpinis festivalis ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs'' rajoninės varžybos

5-6 klasių mokiniai, II vieta, mokytojas A. Globys ir M. Zybartas

  • Tarptautinis jaunimo epistolinio rašinio konkursas 2016 metų rajono turas 

I vieta, Ugnė Jakaitytė, 8d klasės mokinė. Mokytoja Virginija Tamošaitienė

  • Zoninės berniukų 5X5 futbolo varžybos

II vieta, mokytojas M. Zybartas

  • Rajoninis protų mūšis „Matematika aplink mus“ 

​I vieta, Nojus Globys, Valdemaras-Šarūnas Jacikas, Jokūbas Trakšelis, Emilija Bagdonaitė ir Haroldas Bartusevičius. Mokytojos L.Kisielienė ir S.Bartusevičienė 

  • Zoninės mergaičių futbolo varžybos

II vieta, mokytojas M. Zybartas

  • Zoninės BUM olimpinio festivalio pradinių klasių mokinių Kvadrato varžybos

III vieta, mokytojas Ž. Kapočius

  • Rajoninis anglų kalbos konkursas ,,Derliaus metas'' 

I vieta, Nojus Matelis, Šarūnas-Valdemaras Jacikas, Rusnė Kaminskaitė, Nojus Globys ir Audrius Vaitkus, anglų kalbos mokytojos metodininkės Albina Abromavičienė ir Lijana Ivoškienė

  • Rajoninės BUM olimpinio festivalio pradinių klasių mokinių Kvadrato varžybos

I vieta, mokytojas Ž. Kapočius

  • Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų 8-9 (I) klasių mokinių konkursas ,,Pažinkime gimtąjį kraštą'' 

​II vieta, Emilija Bagdonaitė 8A, Domas Sauraza 8A, Haroldas Bartusevičius 8A, Dominyka Kleišmantaitė 8D, 
Ugnė Jakaitytė 8D, mokytojos: Linutė Žurkauskienė, geografijos mokytoja metodininkė, Liuda Janušienė, istorijos mokytoja metodininkė

  • Rajoninės mergaičių (gim. 2001 m. ir jaunesn.) futbolo 5X5 varžybos

I vieta, mokytojas M. Zybartas

  • Rajoninė muzikos olimpiada

I vieta - Emilija Bagdonaitė, 8a klasė, II vieta - Nojus Globys, 7c klasė, Ričardas Krivickas, muzikos mokytojas metodininkas

  • Rajono dainuojamosios poezijos ir meninio skaitymo šventės-konkurso, skirto Maironio 153-osioms gimimo metinėms paminėti

III vietos laimėtoja - Emilija Bagdonaitė, 8a klasės mokinė, Ričardas Krivickas, muzikos mokytojas metodininkas 

  • eTwinning projektams suteikti Nacionaliniai ženkleliai
    3c klasės mokinių (mokytoja L. Vaigauskienė) vykdytiems eTwinning projektams "Happy Easter" ir "10 eTwinning šypsenų" suteikti Nacionaliniai Kokybės ženkleliai
     
  • Rajoninė pradinių klasių mokinių ,,Mažoji olimpiada'':

I klasė - kamuoliuko metimas išsibėgėjus, Austėja Pocevičiūtė 1c klasė - II vieta, Emilis Račiūnas 1c klasė - vieta, mokytoja R. Latvienė.
II klasė - šuolis į tolį iš vietos, Astrėja Nutautaitė 2a klasė - I vieta, mokytojas Ž. Kapočius; Nauris Vecrumba 2b - I vieta, mokytoja G. Matusevičienė.
III klasė – 60 m bėgimas, Morta Gailiūtė 3c kl. – I vieta, Kajus Ališauskis 3c kl. – I vieta, mokytoja L. Vaigauskienė.
IV klasė - baudų metimas 5 numerio kamuoliu, Liepa Simonavičiūtė 4b klasė - I vieta, mokytoja J. Dieninienė; Tauras Karabinas 4a klasė - I vieta, mokytoja R. Diržienė

Komandinėje estafetėje - I vieta.

2014-2015 mokslo metai

  • Lietuvos olimpinės akademijos organizuoto piešinių konkurso ,,Sportuoju visur ir visada" nugalėtojos 
    Luka Kasulaitytė PUG-2 (padagogė I. Januškienė), Žygimantas Karpas PUG-1 (pedagogė I. Zybartė). 
     
  • Matematikos Kengūros pasiekimai 2015 m.
  • Regioninis pradinių (1-4) klasių mokinių konkursas "Šviesoforas" 
    Pijus Globys 1a klasė, Gunda Bražaitė 2c klasė, Rokas Čepauskas 3a klasė, Jomilė Baltrušaitytė 4a klasė, III vieta, mokytoja L. Vaigauskienė
     
  • Rajoninis pradinių (1-4) klasių mokinių konkursas "Šviesoforas" 
    Pijus Globys 1a klasė, Gunda Bražaitė 2c klasė, Rokas Čepauskas 3a klasė, Jomilė Baltrušaitytė 4a klasė, I vieta, mokytoja L. Vaigauskienė
     
  • Mokyklos prizininkai rajone (olimpiadų, konkursų ir kitų renginių nugalėtojai)
     
  • Edukacinių konkursų „Olympis 2015“ rezultatai
  • Lietuvių kalbos ir anglų kalbos 2015 m. Kengūros pasiekimai
  • Raseinių rajono BUM 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiados rezultatai (parsisiuntimui)
     
  • Rajoninis priešmokyklinio amžiaus vaikų meninio skaitymo konkurso "Vaikystės spalvos" laureatai: 
    Ignas Valinčius PUG  Nr. - 1 pedagogė Ilona Zybartė
    Loreta Radavičiūtė PUG  Nr. - 2 pedagogė Irena Januškienė
     
  • Rajoninio pradinių klasių mokinių  piešinių konkurso "Žemė - mūsų namai" laureatai:
    Martynas Banys, 2c klasė, mokytoja L. Vaigauskienė
    Jomilė Baltrušaitytė, 4a klasė, mokytoja A. Čepauskienė
    Gerda Juškytė, 1b klasė, mokytoja G. Matusevičienė
     
  • VĮ Raseinių miškų urėdijos organizuotas video filmukų konkursas „Paukščiai grįžta namo" 
    Saida Mačianskaitė 7b klasė, I vieta, mokytoja G. Barakauskienė
    https://drive.google.com/file/d/0B428iQoIXmU8bDJqY3JINUhQd2s/view?usp=sharing
     
  • Bendrojo ugdymo mokyklų olimpinis festivalis "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" zoninės varžybos
    3-4 klasių komanda, III vieta, mokytojas Ž. Kapočius
    5-6 klasių komanda, III vieta, mokytojas A. Globys 
  • 1-4 klasių mokinių rajoninis meninio skaitymo konkursas ,,Gimtinės spalvos''
    Emilija Miniotaitė, laureatė, 2c klasė, mokytoja L. Vaigauskienė
     
  • Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų 5 – 12 kl. mokinių olimpinio festivalio šachmatų varžybos
    Domas Budraitis 4b, Haroldas Bartusevičius 7a, Mantas Kančauskas 7c, Viktorija  Bendžiūtė 7c, II vieta, mokytojas A. Globys
     
  • Bendrojo ugdymo mokyklų olimpinis festivalis ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs'' rajoninės varžybos
    5-6 klasių mokiniai, I vieta, mokytojas A. Globys
     
  • Bendrojo ugdymo mokyklų olimpinis festivalis ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs'' rajoninės varžybos
    3-4 klasių mokiniai, I vieta, mokytojas Ž. Kapočius
     
  • Raseinių rajono 7-8 klasių mokinių technologijų olimpiada
    Evelina Stancikaitė, II vieta, mokytoja A. Kukulskienė
     
  • Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajono etapas
    Nojus Globys, III vieta, mokytoja R. Jankauskienė
     
  • Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių olimpinio festivalio mergaičių ir berniukų komandinės badmintono varžybos
    Emilija Kunigiškytė, Greta Šukutytė, Miglė Kaupaitytė, I vieta, mokytojas R. Elzbergas
    Lukas Puišys, Aidas Taučas, Justas Zybartas, II vieta, mokytojas R. Elzbergas
     
  • Raseinių rajono mokinių olimpinio festivalio krepšinio varžybos
    Laimėta III vieta. Mokytojas R. Elzbergas
     
  • Raseinių rajono mokinių atvirukų konkurso "Kalėdinė pasaka" laureatės:
    Vaiva Klapatauskaitė, PUG-2, pedagogė Irena Januškienė
    Eva Bardauskaitė,  2c klasė, mokytoja Liuba Vaigauskienė
     
  • Raseinių miesto priešmokyklinio amžiaus vaikų "Mažosios olimpinės žaidynės"
    Priešmokyklinio amžiaus vaikų komanda, I vieta, I. Zybartė.

     
  • Respublikinis 1-12 klasių mokinių piešinių konkursas pagal Kristijono Donelaičio kūrybą
    Laureatai: Andrius Matukaitis 2c klasė, mokyt. L. Vaigauskienė, Dominykas Ušinskis 4c klasė, mokyt. R. Latvienė, Lukas Zdanavičius 4c klasė, mokyt. R. Latvienė
     
  • Respublikinis skaitmeninės priemonės kūrimas konkursui ,,Saugaus eismo skaitmeninė mokymo priemonė pradinių klasių mokiniams"
    6c klasės mokiniai Nojus Globys, Rūta Misevičiūtė, Miglė Skudžinskaitė, Roberta Meškauskaitė, mokytoja L. Vaigauskienė. Apdovanoti Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro padėkos raštais ir prizais.   
     
  • Respublikiniame integruotos veiklos konkurse "Pasaulis vaiko akimis"
    Mokytoja L. Vaigauskienė laimėjo specialųjį "Baltųjų lankų" leidyklos įsteigtą prizą ir diplomą.

  • Rajoninis pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkursas "Rudens gėrybių kraitelė"
    2c klasės laureatai: 
    Morta Gailiūtė, Vasarė Kantautaitė, Emilija Miniotaitė, Gunda Bražaitė, Justė Baltrušytė - Baltrušaitytė, Gabrielė Baltrušaitytė, mokytoja L. Vaigauskienė
    5a klasės laureatai: Inesa Kuprinskaitė, Meda Bertašiutė, Salomėja Dambrauskaitė, mokytojas Ž. Kapočius
    5b klasės laureatė Karolina Gedrimaitė, mokytoja G. Matusevičienė
     
  • Lietuvos moksleivių informacinių technologijų konkurso „BEBRAS“ rezultatai
  • Bendrojo ugdymo mokyklų moksleivių olimpinio festivalio kvadrato varžybos
    Pradinių klasių 3-4 klasių mokinių komanda, II vieta, mokytojas Ž. Kapočius
  • Tarptautinis KAO vaikų piešinių konkursas Japonijoje 
    Austėja Ališauskaitė laimėjo prizą. Konkurse buvo pateikta 8753 vaikų paveikslų iš 30 šalių. Mokytoja G. Matusevičienė
    Internetinė KAO svetainė, kurioje parašyta mokinė ir šalis
    Laimėtojų sąrašas

  • Respublikos šaltiniečių 3-4 klasių sveikatingumo renginys „Draugystės taku“
    Laimėta II vieta, mokytojos R. Latvienė ir J. Dieninienė

  • Pradinių klasių mokytoja L. Vaigauskienė dalyvavo konkurse ,,Metų saugesnio interneto mokytojas'' ir laimėjo paskatinamąjį prizą. ​                                                                                                                            http://www.epilietis.eu/index.php/mokymas/saugesnio-interneto-savaite-2014

  • Rajoninis piešinių ir rašinių konkursas "Už Raseinių ant Dubysos"
    Elena Baltrušaitytė, piešinių konkurse II vietos laimėtoja 1-4 klasių mokinių tarpe, mokytoja L. Vaigauskienė
    Edas Vieta, 4a klasė, laureatas I-IV klasių grupėje rašinių konkurse, mokytoja A. Čepauskienė.

  • 2c klasės mokinių 2013-2014 m.m. vykdytas eTwinning projektas ,,Europe - so many faces" nugalėjo konkurse "Geriausia eTwinning mokykla 2014"

  • Rajoninė pradinių klasių mokinių ,,Mažoji olimpiada'':
    Baudų metimas į krepšį, Jomilė Baltrušaitytė 4a klasė, I vieta, mokytoja A. Čepauskienė, Nojus Vaivada 4c klasė, III vieta, mokytoja R. Latvienė                                                                                                                                  
    60 m bėgimas, 
    Simanavičiūtė Lėja 3a kl. – III vieta, Karabinas Tauras 3a kl. – I vieta, mokytoja R. Diržienė
    Šuolis į tolį iš vietos, Gailiūtė Morta 2c klasė, I vieta, mokytoja L. Vaigauskienė, Dijokas Rojus 2a klasė, I vieta, mokytoja V. Barakauskienė
    Kamuoliuko metimas į tolį įsibėgėjus, Miniotaitė Aidra 1d klasė, II vieta, mokytoja R. Simonavičienė, Karpas Augustinas 1c klasė, II vieta, mokytoja R. Guščikienė
    Komandinėje estafetėje užimta II vieta.

       

2013-2014 mokslo metai

  • Raseinių rajono parapijos namų moksleivių piešinių konkursas ,,Šeimos metai“
    Dalyvavo 25 mokiniai iš 5-8 klasių. Laureatais tapo 12 mokinių. Mokytoja R. Tytmonaitė

  • Respublikinis Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuotas konkursas „ Aš noriu gyventi“ 
    Laureate tapo 6c klasės mokinė Agnetha Maslauskaitė, mokytoja R. Tytmonaitė

  • Edukacinio konkurso ,,Olympis 2014'' rezultatai

  • Kalbų Kengūros ir vertimų konkursų nugalėtojai

  • Rajoninė lietuvių kalbos olimpiada:

          Dovydas Baltkojis, 2 vieta, 4b klasė, mokytoja G. Matusevičienė                                                                                                                       Meda Bertašiutė, 4a klasė, 5 vieta, mokytojas Ž. Kapočius

  • Rajoninis pradinių klasių mokinių piešinių konkursas „Gaisras“, laureatai:

    Goda Lukoševičiūtė, 1c klasė, mokytoja L. Vaigauskienė
    Eva Bardauskaitė, 1c klasė, mokytoja L. Vaigauskienė
    Tautvilė Beinoraitė, 1a klasė, mokytoja V. Barakauskienė

  • Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2014“, pateko į respublikos geriausiųjų 50-uką:

    Gunda Bražaitė, 1c klasė, mokytoja L. Vaigauskienė
  • Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2014“, pateko į rajono geriausiųjų dešimtuką:
    1.    Gunda Bražaitė, 1c klasė, mokytoja L. Vaigauskienė
    3.    Samanta Tamkutė, 1a klasė, mokytoja V. Barakauskienė
    4.    Martynas Saunoris, 1a klasė, mokytoja V. Barakauskienė
    5.    Matas Ignatavičius, 1c klasė, mokytoja L. Vaigauskienė
    6.  Vytenis Bartusevičius, 1a klasė, mokytoja V. Barakauskienė
    7. Meda Bertašiutė, 4a klasė, mokytojas Ž. Kapočius                                                                                                                                 8. Vesta Mosiejutė, 1c klasė, mokytoja L. Vaigauskienė
    9. Vakaris Jocius, 1b klasė, mokytoja R. Aginskienė
    10. Domantas Striūga, 1c klasė, mokytoja L. Vaigauskienė

  • Raseinių rajoninė Mažoji lietuvių kalbos olimpiada, 5-8 kl.
    Nikolė Jocytė, 6c klasės mokinė, 1 vieta, mokytoja V. Gricienė 

 

  • Bendrojo ugdymo mokyklų olimpinio festivalio badmintono respublikos finalinės varžybos

​          7-10 kl. berniukai, 9 vieta, mokytojas M. Zybartas

  • Bendrojo ugdymo mokyklų olimpinio festivalio badmintono respublikos finalinės varžybos

​          5-8 kl. mergaitės, 10 vieta, mokytojas M. Zybartas

  • Rajoninės bendrojo ugdymo mokyklų olimpinio festivalio futbolo varžybos

         6-8 kl. berniukai, 2 vieta, mokytojas M. Zybartas

  • Rajoninės bendrojo ugdymo mokyklų olimpinio festivalio futbolo varžybos

​          6-8 kl. mergaitės, 2 vieta, mokytojas M. Zybartas

  • Bendrojo ugdymo mokyklų olimpinio festivalio kvadrato respublikos tarpzoninės varžybos

​          5-6 klasių mergaičių komanda, 2 vieta, mokytojas M. Zybartas

  • Rajono bendrojo ugdymo mokyklų olimpinio festivalio šaškių varžybos

          Zybartas Justas - 5a, Bartusevičius Haroldas - 6a, Buivydas Vidas - 7a, Kančauskaitė Justina - 8d, 2 vieta, mokytojas A. Globys

  • Rajoninis pradinių klasių mokinių konkursas ,,Mažieji talenčiukai“, laureatai

​          2-4 klasių vokalinis ansamblis, mokytoja R. Diržienė

  • Rajoninis ugdymo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų piešinių konkursas "Graži tu, mano brangi Tėvyne", skirto Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, laureatė

          Gerda Juškytė, PUG - 2 auklėtinė, PUG pedagogė I. Januškienė

  • Rajoninis pradinių klasių mokinių piešinių konkursas "Žemė - mūsų namai", laureatės

​          Elena Baltrušaitytė, 1c klasės mokinė, mokyt. L. Vaigauskienė, Gabrielė Puskepalytė, 4b klasės mokinė, mokyt. G. Matusevičienė

  • Rajono bendrojo ugdymo mokyklų olimpinio festivalio 3-4 kl. mokinių šaškių varžybos

​          3-4 klasių komanda, II vieta, mokytojai: A. Čepauskienė, R. Krivickienė, G. Matusevičienė, Ž. Kapočius, A. Globys

  • Bendrojo ugdymo mokyklų olimpinis festivalis "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" zoninės varžybos

          III-IV klasių komanda, III vieta, mokytojas Ž. Kapočius 

  • Epistolinio rašinio konkursas
    2014 rajono turo I vietos laimėtoja pripažinta Toma Vaitkevičiūtė, 6a klasė, mokytoja Virginija Tamošaitienė
 
  • Respublikinis konkursas "Geriausia eTwinning mokykla 2013"
    Laureatai  - 5c klasės mokiniai, mokytoja Liuba Vaigauskienė
 
  • Raseinių rajono bendrojo ugdymo įstaigų pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkursas "Ginti. Saugoti. Padėti"
    Laureatai - Rapolas Peldūnas, Vesta Mosiejutė, 1c klasė, mokytoja Liuba Vaigauskienė
    Paulina Celiešiūtė, 3b klasė, mokytoja Rima Krivickienė.
    Vakaris Jocius, 1b klasė, mokytoja Rita Aginskienė

 

  • Raseinių rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikų ir pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkursas "Išsaugokime miško puošmeną - eglutę".
    Laureatai - 1c klasės mokinių kolektyvinis darbas, mokytoja Liuba Vaigauskienė;
    Emilija Vileišytė, 2a klasė, mokytoja Rita Diržienė.

 

  • Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų 7-8, 9-11 klasių mokinių konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“

Raseinių Šaltinio pagrindinės mokyklos komanda, I vieta, mokytoja G. Barakauskienė, bendruomenės slaugytoja A. Bliskienė 

  • Rajoninės pradinių klasių mokinių ,,Mažoji olimpiada'':

Baudų metimas į krepšį, Edvinas Karpenko 4a klasė, II vieta

Komandinėje estafetėje, I vieta

  • Rajono bendrojo ugdymo mokyklų 8-10 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas anglų, rusų ir vokiečių kalbomis, skirtas Europos kalbų dienai paminėti 

Neda Dukauskaitė, 8b klasė, I vieta skaitant vokiečių kalba, mokytoja Lolita Stalioraitienė

  • Bendrojo ugdymo mokyklų moksleivių olimpinio festivalio kvadrato varžybos

Pradinių klasių mokinių komanda, II vieta, mokytojas Žydrūnas Kapočius

  • Informatikos ir IT konkursas „BEBRAS“

Geriausi Raseinių rajone:

Karolis Lukauskas, 3a klasė, mokytoja A. Čepauskienė

Ignas Valiukas, 3a klasė, mokytoja A. Čepauskienė

Augustinas Bražas, 3a klasė, mokytoja A. Čepauskienė

Jokūbas Margevičius, 3a klasė, mokytoja A. Čepauskienė

Jomilė Baltrušaitytė, 3a klasė, mokytoja A. Čepauskienė 

Ema Karabinaitė, 3b klasė, mokytoja R. Krivickienė

Tadas Bajorinas, 3b klasė, mokytoja R. Krivickienė

Vita Kotliaraitė, 3b klasė, mokytoja R. Krivickienė

Rugilė Kulišauskaitė,3b klasė, mokytoja R. Krivickienė

Meda Bertašiutė, 4a klasė, mokytojas Ž. Kapočius

Martyna Malinauskaitė, 4a klasė, mokytojas Ž. Kapočius

Augustė Razytė, 4a klasė, mokytojas Ž. Kapočius

Domantas Judikis, 4a klasė, mokytojas Ž. Kapočius

Andrėja Juodytė, 4a klasė, mokytojas Ž. Kapočius

Inesa Kuprinskaitė, 4a klasė, mokytojas Ž. Kapočius

Deividas Turskis, 4a klasė, mokytojas Ž. Kapočius

Rūta Misevičiūtė 5c klasė, mokytoja Silva Bartusevičienė (respublikoje 41)

Miglė Skudžinskaitė 5c klasė, mokytoja Silva Bartusevičien 

Šarūnas Jacikas  5a klasė, mokytoja Vilma Drungėlienė

Jokūbas Trakšelis 5a klasė, mokytoja Silva Bartusevičienė 

Nojus Grigorevičius 5a klasė, mokytoja Vilma Drungėlienė

Simas Kveselys 5a klasė, mokytoja Silva Bartusevičienė

Haroldas Bartusevičius 6a klasė, mokytoja Silva Bartusevičienė (respublikoje 34)   

Nikolė Jocytė 6c klasė, mokytoja Silva Bartusevičienė

Pijus Bardauskas 6a klasė, mokytoja Silva Bartusevičienė  

Viktorija Pakštaitė 7a klasė, mokytoja Silva Bartusevičienė  

  

2012-2013 mokslo metai 

  • Konkursas "Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę"

Liveta Aleksaitė, 10a klasė, III vieta, mokytojas J. Janušas 

  • 7-8 klasių mokinių anglų kalbos olimpiada - rajono etapas

Vilius Čiuprovas, 7e klasė, II vieta, mokytoja A. Abromavičienės

  • Lietuvos meninio skaitymo konkurso regiono etapas, 5-8 klasių grupė

Rasa Nikžentaitytė 8a klasė, III vieta, mokytoja R. Jankauskienė

  • Matematikos olimpiados 6-8 klasių mokiniams rajono etapas

Viktorija Pakštaitė 6a klasė, III vieta, mokytoja V. Zybartienė

Kristupas Trakšelis 7b klasė, II vieta, mokytoja V. Zybartienė

  •  Matematikos olimpiados 4-5 klasių mokiniams rajono etapas

Haroldas Bartusevičius 5a klasė I Vieta, mokytoja Lijana Ačaitė

Nikolė Jocytė 5c klasė, II vieta, mokytoja Reda Stugytė

Šarūnas Jacikas 4a klasė, II vieta, mokytoja Vitalija Barakauskienė

  • Lietuvos mokinių muzikos olimpiados rajono etapas

 Miglė Buinevičiūtė 7c klasė, III vieta, mokytojas R. Krivickas

  • Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajono etapas

Rasa Nikžentaitytė 8a klasė, I vieta, mokytoja R. Jankauskienė

Pijus Šimaitis 7b klasė, III vieta, mokytoja N. Viršilienė 

  • Mokinių olimpinio festivalio tinklinio tarpzoninėse varžybos

I vieta, mokytojas R. Ezbergas

  • Bendrojo lavinimo mokyklų olimpinis festivalis "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" zoninės varžybos 

III-IV klasių komanda, II vieta, mokytojas Ž. Kapočius

  • Bendrojo lavinimo mokyklų olimpinis festivalis "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" varžybos

III-IV klasių komanda, I vieta, mokytojas Ž. Kapočius

V-VI klasių komanda, II vieta, mokytojas A. Globys 

  • Bendrojo lavinimo mokyklų olimpinis festivalis kvadrato varžybos

3-4 klasių mokinių komanda, II vieta, mokytojas Žydrūnas Kapočius 

  • Rajono mokyklų olimpinio    festivalio 5-8 kl.   mokinių šachamtų    varžybos

Komanadinė I vieta, mokytojas A. Globys

  •  Rajono bendrojo ugdymo mokyklų 7-9 klasių ir gimnazijų I klasės mokinių meninio skaitymo konkursas, skirtas Europos kalbų dienai paminėti

Emilė Barakauskaitė, 7a klasė, I vieta skaitant vokiečių kalba, mokytoja Lolita Stalioraitienė

  • Rajoninė pradinių klasių mokinių ,,Mažoji olimpiada'':

I klasė - kamuoliuko metimas išsibėgėjus, Tauras Karabinas I vieta, mokytoja Rita Diržienė

II klasė - šuolis į tolį iš vietos, Germanavičiūtė Eva III vieta, mokytoja Aušra Čepauskienė

III klasė – 100 m bėgimas, Vilius Liauška I vieta, mokytojas Žydrūnas Kapočius

IV klasė - baudų metimas 5 numerio kamuoliu, Lukas Šauklys III vieta, mokytoja Rita Aginskienė

Komandinėje estafetėje - I vietą.

  • Europos sambo čempionatas

Akvilė Titorenko 8d klasė, III vieta kategorijoje iki 70 kilogramų 

  • Bendrojo lavinimo mokyklų olimpinio festivalio mažojo futbolo zoninės varžybos

Mergaičių komanda III vieta, mokytojas M. Zybartas

Berniukų komanda III vieta, mokytojas M. Zybartas

  •  Bendrojo lavinimo mokyklų olimpimpio festivalio kvadrato zoninės varžybos

Mergaičių komanda I vieta, mokytojas A. Globys

Berniukų komanda III vieta, mokytojas A. Globys

 

2011-2012 mokslo metai

  • Lietuvos sportiškiausiųjų mokyklų konkursas. Vidurinių mokyklų ir gimnazijų grupėje mūsų mokykla užėmta septinta vieta
  •  IT konkursa "Bebras" 

Šarūnas Jacikas, 4a klasė I vieta respublikoje, mokytoja V. Barakauskienė 

Haroldas Bartusevičius, 5a klasė VII vieta respublikoje, mokytoja S.Bartusevičienė 

Goda Globytė 6c klasė, 1 vietą rajone, mokytoja V. Drungėlienė

 

Kiti pasiekimai

Atnaujinta: 2017-03-24