Pagrindinis ugdymas

Mokytojo pareigybės aprašas

Pagrindinio ugdymo mokytojai

Kabineto/patalpos

Nr.

Kabineto vadovas/ė

Kabineto/patalpos pavadinimas

I aukštas

3

Liuba Kisielienė

Metamatikos kabinetas

4

Vaida Plučiuvienė

Lietuvių kalbos kabinetas

5

Reda Stulgytė

Matematikos kabinetas

7

Aušra Gudžiūnienė Logopedė

8

Rasa Turskienė

Technologijų kabinetas

10

Aldona Kukulskienė

Technologijų  kabinetas

11

Dalia Gricienė

Socialinė pedagogė

12

Birutė Balsevičienė

Psichologė

13

Regina Jankauskienė

Muziejus

14

Leonas Miklius

Medžio dirbtuvės

16

Laura Burneikienė

Specialioji pedagogė

23

Arvydas Globys, Raimundas Elzbergas, Mindaugas Zybartas

Sporto salė

27 Audronė Bliskienė

Sveikatos kabinetas

28 Arvydas Globys, Raimundas Elzbergas, Mindaugas Zybartas Kūno kultūros mokytojai

II aukštas

40

Albina Abromavičienė

Anglų kalbos kabinetas

41

Aneta Gagilaitė

Anglų  kalbos kabinetas

42

Lijana Ivoškienė

Anglų kalbos kabinetas

43

Akvilė Daujotaitė

Anglų kalbos kabinetas

44

Kristina Vileišienė

Anglų kalbos kabinetas

45

Virginija Tamošaitienė/Linas Tranas

Lietuvių kalbos/etikos kabinetas

46

Virginija Tamošaitienė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

47

Regina Jankauskienė/Neringa Viršilienė

Lietuvių kalbos kabinetas

49

Violeta Okulevičienė

Chemijos kabinetas

50

Vilma Drungėlienė

Informacinių technologijų kabinetas

51 Ida Matelienė

Biblioteka - skaitykla

58

Rimantas Turčinskas

Aktų salė

59

Ričardas Krivickas

Muzikos kabinetas

III aukštas

72

Rita Barauskienė

Rusų kalbos kabinetas

73

Genė Šantarienė

Rusų kalbos kabinetas

74

Regina Malinauskienė

Tikybos kabinetas

75

Jonas Janušas/Liuda Janušienė/Arnas Zmitra

Istorijos kabinetas

77

Linutė Žurkauskienė

Geografijos kabinetas

79

Rasa Tytmonaitė

Dailės kabinetas

81

Violeta Bakutienė/Zuzana Vaišienė

Fizikos kabinetas

82

Silva Bartusevičienė

Informacinių technologijų kabinetas

83

Gileta Barakauskienė

Biologijos kabinetas

89 Ilma Garšvienė

Teatro studija