Atostogos visiems progimnazijos mokiniams

Visiems progimnazijos 1-8 klasių mokiniams Žiemos (Kalėdų) atostogos nuo 2015-12-28 iki 2016-01-08. Į mokyklą 2016-01-11.

Papildomos atostogos PUG vaikams ir 1-5 klasių mokiniams

Nuo gruodžio 21 d. iki gruodžio 23 d. (imtinai) papildomos atostogos PUG vaikams ir 1-5 kl. mokiniams

Ši stovykla yra skirta vaikams, siekiantiems susipažinti su anglų kalba arba tobulinti užsienio kalbos žinias, bei norintiems aktyviai leisti laiką nepamirštant savo pomėgių. Stovykloje lavinami ne tik vaikų užsienio kalbos įgūdžiai, tačiau ir organizuojama aktyvi laisvalaikio praleidimo programa.

Kviečia Prezidento Jono Žemaičio gimnazija

Kviečia mokinius Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija

Kokybės siekiančių mokyklų klubo narė

Nuo š.m. balandžio 1 d. mokykla tapo Kokybės siekiančių mokyklų klubo nare.

Patvirtinantis dokumentas

Logotipas:

Vaiko išėjimas į mokyklą – tai naujas ir labai svarbus vaiko gyvenimo etapas, kuriame nerūpestingi žaidimai ir nesibaigiančios „atostogos“ palaipsniui užleidžia vietą mokymuisi.  Kiekvieną pavasarį 6 - 7 metų amžiaus vaikų tėvams artėja apsisprendimo laikas – nuo kelerių metų ir į kokią mokyklą leisti vaikus mokytis?

2015 m. kovo 11-ąją sukaks 25 metai, kai buvo priimtas Aukščiausiosios Tarybos - Atkuriamojo Seimo aktas dėl Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo. Šio jubiliejaus proga organizuojame pilietiškumo akciją "Lietuvai ir man". Akcijos pradžia – 2015 m. vasario 10 diena.

Kūrybinių partnerysčių projektas tęsiasi

2014/2015 m.m. Kūrybinių partnerysčių projektas vėl Raseinių Šaltinio progimnazijoje. Šiais metais kūrybiškumo kristalų ieškosime su 6 c klase, jos auklėtoja Aneta bei visa mokyklos akademine bendruomene. Kviečiame prisijungti ir Tave!

Nuoroda į facebook puslapį:

„Per užsiėmimus su mokiniais ir mokytojais griūva formalus bendravimas, nuslūgsta įtampa, visi atsipalaiduoja“, – sako aktorius Darius Petkevičius, antrus metus dalyvaujantis mokykloms skirtame projekte „Kūrybinės partnerystės“. Nuo vasario pradžios jis ir kino, teatro, dizaino, architektūros, dailės, mados, kitų sričių kūrėjai 97-ose Lietuvos mokyklose pritaikys kūrybiško mokymosi metodus.