Mokyklų bendruomenių metai 2020

Akcijai ,,Trispalvė Žemaičiui'' sukurtas filmukas

Skirtai akcijai ,,Trispalvė Žemaičiui'' sukurtas filmukas

Kovo 6 d. Šaltinio progimnazijoje vyko konkursas ,,Chorų karai – Laisvės dainas suka vėjo malūnėliai“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, Šiame renginyje dalyvavo visi Šaltinio progimnazijos  5-8 klasių mokiniai. Skambėjo patriotinės dainos, kurias išradingai pristatė teatro būrelio vaikai (vadovė I. Garšvienė). 

 

Kovo 10 dieną Šaltinio progimnazijoje pirmoji pamoka prasidėjo  pilietine akcija „Trispalvė Žemaičiui“, skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Skambant ,,Tautiškai giesmei“ jaunieji šauliai pakėlė valstybinę vėliavą, mokyklos kaštonų alėja nusitiesė mokinių nešama trispalvio šaliko juosta. 

Minint  Lietuvos valstybės atkūrimo dieną Šaltinio progimnazijoje vyko edukacinis konkursas ,,Aš tikrai myliu Lietuvą‘‘. Net du vakarus progimnazijos aktų salėje šurmuliavo mokiniai, jų tėveliai ir mokytojai.