Mokyklų bendruomenių metai 2020

Pilietinė akcija „Trispalvė Žemaičiui“

Kovo 10 dieną Šaltinio progimnazijoje pirmoji pamoka prasidėjo  pilietine akcija „Trispalvė Žemaičiui“, skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Skambant ,,Tautiškai giesmei“ jaunieji šauliai pakėlė valstybinę vėliavą, mokyklos kaštonų alėja nusitiesė mokinių nešama trispalvio šaliko juosta. 30 metrų šalikas buvo pradėtas megzti sausio 13 – ąją dieną, Laisvės gynėjų dieną. Šios idėjos generatorius istorijos mokytojas Arnas Zmitra, idėją įgyvendino technologijų mokytoja Aldona Kukulskienė. Trispalvį šaliką mezgė visa Šaltinio progimnazijos bendruomenė: mokiniai, mokytojai, mokinių mamos, sesės, močiutės, promočiutės. 

Džiaugiamės, kad Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną šiuo šaliku papuošime Raseinių Nepriklausomybės paminklą Žemaitis.

Virginija Tamošaitienė, Šaltinio progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 
Ankstesnės naujienos


Minint  Lietuvos valstybės atkūrimo dieną Šaltinio progimnazijoje vyko edukacinis konkursas ,,Aš tikrai myliu Lietuvą‘‘. Net du vakarus progimnazijos aktų salėje šurmuliavo mokiniai, jų tėveliai ir mokytojai.