Pranešimai

Vaikinų zoninės 5X5 futbolo varžybos

III vietos diplomas iš Lietuvos mokyklų žaidynių vaikinų zoninių 5X5 futbolo varžybų

Treneris M. Zybartas

Mergaičių futbolo zoninės varžybos

III vietos diplomas iš Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių zoninių futbolo varžybų

Treneris M. Zybartas

Raseinių rajono mokyklų žaidynių kvadrato varžybos

I vietos diplomas berniukų komandai

I vietos diplomas mergaičių komandai

Treneriai: A. Globys ir M. Zybartas

Pyragų diena

Lapkričio 6 d. kviečiame visą Šaltinio progimnazijos bendruomenę dalyvauti akcijoje ,,Pyragų diena“.

Detalesnė informacija skelbime.

Mokytoja Vilma Gricienė

Rugsėjo 22 diena - rudens lygiadienis, kai diena susilygina su naktimi, astronominio rudens pradžia.

7a klasės mokinė Patricija Šlopšnytė tapo prizininke vaikų ir suaugusiųjų meninės kūrybos konkurse “Laimės paukštė”. Mergaitė buvo apdovanota diplomu ir prizais.

Dailės mokytoja Rasa Tytmonaitė

Kaip ir kiekvieną rugsėjį, 10 valandą ryto visi susirinkome prie mokyklos. Tradiciškai nusifotografavome ir leidomės į kelionę Jūkainių link.

Nuotraukų užsakymas iš mokykloje vykusių renginių

Rugsėjo 1-osios nuotraukas galima užsisakyti elektroninėje svetainėje iš fotostudijos ,,Saudrija'' (spausti šią aktyvią nuorodą)

Nuotraukų užsakymas kataloge ,,Renginių nuotraukos''
Nuotraukas atsiimti fotostudijoje "Saudrija"
Maironio g. 3, Raseiniai

Kiekvieną ketvirtadienį Maironio parke skamba "Lietuva brangi".

Tai naujas devynerius metus gyvuojančios „Renkuosi mokyti!“ programos etapas. Projekto tikslas – sutelkti Lietuvos mokyklas bendram darbui, kad kiekvienas mokinys patirtų mokymosi sėkmę ir būtų savo mokyklos bei šalies kūrėjas. Siekdami šio tikslo jėgas suvienys „Renkuosi mokyti!“ mokytojas ir visa mokyklos bendruomenė.

Padėka Emilei V. respublikiniame konkurse ,,Šiuolaikinė madona''

Padėka Emilei V. už kūrybiškumą ir originalumą respublikiniame vaikų piešinių ir dailės darbų konkurse ,,Šiuolaikinė madona''

Pradėjome kelti klausimus: iš kur atsiranda patyčios, kodėl toks aukštas savižudybių skaičius, nagrinėjome alkoholio vartojimo, rūkymo statistiką, pastebėjome, kad visuomenė dar nepakankamai rūpinasi sveikata, mėgaujasi nesveiku maistu, ir ieškojome atsakymų kaip visa tai pagerinti. Mūsų nuomone, kad dalis sprendimų galėtų būti susiję su tėvystės mokymais.