Renginiai

Pirmyn į praeitį

Šių metų kovo 7 dieną Raseinių Šaltinio pagrindinėje mokykloje vyko istorijos žinių konkursas „Pirmyn į praeitį“. Jį vedė mūsų mokyklos mokytojas Jonas Janušas. Į konkursą sugūžėjo aštuonios rajono mokyklos: Betygalos Maironio vidurinė mokykla, Girkalnio pagrindinė mokykla, Nemakščių M. Mažvydo vidurinė mokykla, Pryšmančių pagrindinė mokykla, Raseinių Šaltinio pagrindinė mokykla, Raseinių V. Petkaus pagrindinė mokykla, Šiluvos vidurinė mokykla ir Viduklės S. Stanevičiaus gimnazija.Mūsų mokyklai atstovavo trys komandos: Rinktinė, 8a ir Arūnė bei Šaltinio septintokai.

Išklausę reikalavimus ir nuostatus, nieko nelaukdami, pradėjome atsakinėti į klausimus, nes prieš akis laukė penki turai: Istorijos mokslas; Politikos istorija, Karyba; Įvairūs klausimai; Istorija vaizduose ir Istorija audio ir video įrašuose. Po kiekvieno turo garbingoji komisija paskelbdavo rezultatus. Iš pradžių lyderiai buvo aiškūs, bet paskui rezultatai pasikeitė.Geriausiai pasirodė ir pirmąją vietą laimėjo Viduklės S.Stanevičiaus gimnazija. Jie iš tikrųjų puikiai pasirodė. Mūsų mokyklos Rinktinės komanda užėmė antrąją vietą, nuo pirmosios atsilikdama 2,5 taško. Treti liko Raseinių V. Petkaus pagrindinė mokykla.

Visoms komandoms buvo įteiktos Padėkos ir Garbės raštai bei Raseinių Šaltinio pagrindinės mokyklos įsteigti prizai. Laimėjo visi, nes iš konkurso parsivežė kur kas didesnę dovaną nei padėka ar garbės raštas - naujas žinias. Tikėkimės, šis konkursas taps dar viena tradicija mūsų mokykloje.

Augustina Ivanauskaitė, 8c klasės mokinė
Ankstesnės naujienos


Kovo pirmąją švenčiame kalendorinio pavasario pradžią. Nors gatvėse dar kalnai sniego, penktadienį mokykloje linksmai šurmuliavusi tradicinė Kaziuko mugė pavasariškai nuteikė ne vieną.

Gruodžio 14 d. Raseinių Šaltinio pagrindinėje mokykloje vyko visai mokyklos bendruomenei reikšmingas renginys – bendruomenės diena „Visi skirtingi – tuo ir turtingi“.

Š.m. lapkričio 15 d. Šaltinio pagrindinės mokyklos aktų salėje vyko jau tradiciniu tapęs konkursas „Mokyklos takais“.

Maironis grįžta. Grįžta su kiekviena karta vis kitas, jis vienaip ar kitaip atsiliepia pašauktas, prisimintas. Taip ir šiais metais, švenčiant Poeto 150 metų jubiliejų.

Lapkričio 7 - oji diena skelbiama tarptautine Gamtosauginių mokyklų programos veiklos diena (World Day of Action).