Pranešimai

Ikimokyklinio ugdymo įstaigų respublikiniame projektų konkurse „Olimpinę ugnelę į kiekvieno širdelę“

Lietuvos Respublikos Seimas 2013-uosius paskelbė Sveikatingumo metais. Ta proga visoje šalyje organizuojami įvairūs renginiai. Visus metus vykstančiose konferencijose, sportinėse žaidynėse, parodose, seminaruose, minėjimuose, konkursuose ir kituose renginiuose kviečiami dalyvauti visi Lietuvos gyventojai.

Neabejingi kvietimui liko Raseinių Šaltinio pagrindinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai. Jie visus mokslo metus aktyviai dalyvavo projekto „Sveikatiada“ veiklose, o pasisėmę pakankamai patirties, nusprendė savo jėgas išbandyti projektų konkurse „Olimpinę ugnelę į kiekvieno širdelę“. Buvo džiugu išgirsti žinią, kad respublikiniame projektų konkurse šaltiniečiai laimėjo pirmąją vietą ir lėšų projekto įgyvendinimui. Šio projekto metu vaikams bus suteikta žinių apie olimpinį sąjūdį, plečiama sveikos gyvensenos kultūra, skatinamas fizinis aktyvumas, vykdoma sportinė veikla. Veiklos bus vykdomos kartu su ikimokyklinio ugdymo įstaigomis, kurios nėra projekto ,,Vaikų ir jaunimo olimpinis ugdymas šalies mokymo įstaigose“ narės, taip skleidžiant vaikų ir jaunimo olimpinio ugdymo idėjas.

PU pedagogė I. Šablauskienė, kūno kultūros mokytojas M. Zybartas
Ankstesnės naujienos