Pranešimai

Baigėsi akcija „Knygų Kalėdos“

Sausio pradžioje baigėsi akcija „Knygų Kalėdos“. Dėkojame visiems, dalyvavusiems šioje akcijoje ir dovanojusiems mokyklos bibliotekai knygų: pavaduotojai Jolantai, mokytojui Rimui, mokytojo padėjėjai Zitai, pradinių klasių mokiniams, nupirkusiems tris knygas.

Ačiū 4 a kl. mokinei E. Matelytei, 7a kl. mokiniui N. Grigorevičiui. Taip pat dėkojame 7 c, 8 b ir 8c klasės kolektyvams, nupirkusiems po naują knygą. Vieną knygą padovanojo ir „Žiburio“ knygynas.

Iš  mokytojo Rimo ir mokytojo padėjėjos Zitos dovanotų knygų paruošėme lentyną „Dalinkimės ir skaitykime”. Kviečiame ateiti į mažąją skaityklą ir pasidomėti. Tai senos knygos, bet manome, kad rasite ką nors įdomaus. O gal kas nors atneš savo skaitytą knygą, kurią norės pasiūlyti perskaityti mokyklos bendruomenei?

Bibliotekininkės

Nemokamos šachmatų treniruotės

Savivaldybė patvirtino šachmatų mokymo programos tęstinumą, o ŠMM užtikrino tolimesnį programos finansavimą 9 mėnesiams. Todėl kviečiame lankyti šachmatų treniruotes.

Detalesnė informacija šiame skelbime

Internetinė svetainė sachmatumokykla.lt

II vietos berniukų futbolo diplomas

II vietos diplomas berniukų futbolo 5X5 zoninėse varžybose