Pranešimai

Etnografinė popietė „Tai bent močiutė“

Dar rugsėjo mėnesį rajone buvo paskelbtas piešinių konkursas. Nugalėtojų darbai pateko į kalendorių „Tai bent močiutė“. Šeši mūsų mokyklos pradinukai tapo konkurso nugalėtojais ir buvo pakviesti dalyvauti etnografinėje popietėje, kurios metu buvo pristatytas naujasis kalendorius.

Popietei turėjome paruošti namų darbą- pristatyti liaudišką šventę. Pasirinkome Užgavėnes , išmokome šokį „Džiaugės senis po žiemos...“ ir pristatėme visai auditorijai. 

Popietėje buvo linksma ne tik dėl to, kad šokome, dainavome, bet ir buvome pavaišinti močiučių paruoštais patiekalais.
Etnografinėje popietėje „Tai bent močiutė“ linksminosi Eva Bardauskaitė, 3c klasės mokinė, Eva Kunciūtė, 2d klasės mokinė, ir 1d klasės mokiniai: Monika Bendžiūnaitė, Eisra Juškaitė, Matas Naujokaitis, Aidas Jocius.

Pradinių klasių mokytoja Meilė Radavičienė

 
Ankstesnės naujienos


Sausio pradžioje baigėsi akcija „Knygų Kalėdos“. Dėkojame visiems, dalyvavusiems šioje akcijoje ir dovanojusiems mokyklos bibliotekai knygų: pavaduotojai Jolantai, mokytojui Rimui, mokytojo padėjėjai Zitai, pradinių klasių mokiniams, nupirkusiems tris knygas.

Nemokamos šachmatų treniruotės

Savivaldybė patvirtino šachmatų mokymo programos tęstinumą, o ŠMM užtikrino tolimesnį programos finansavimą 9 mėnesiams. Todėl kviečiame lankyti šachmatų treniruotes.

Detalesnė informacija šiame skelbime 

Internetinė svetainė sachmatumokykla.lt

 

II vietos berniukų futbolo diplomas

II vietos diplomas berniukų futbolo 5X5 zoninėse varžybose

II vietos diplomas

II vietos diplomas už dalyvavimą konkurse ,,2014 - 2015 m. m. Lietuvos sportiškiausia mokykla'' pagrindinių mokyklų ir progimnazijų grupėje 

I vietos diplomas berniukų futbolo komandai

I vietos diplomas berniukų komandai (gim. 2002 m. ir jaunesn.) futbolo 5X5 rajoninėse varžybose