Pranešimai

Vasario 16-osios – Valstybės atkūrimo dienos paminėjimas Raseinių Šaltinio progimnazijoje

Organizuojamos veiklos, renginiai:
1.    Dizaino būrelio mokytoja su mokiniais kūrė eskizus, gamino širdies formos tautines vėliavėles ir kvietimus į koncertą, kuriuos vasario 11 d. dalino Raseinių miesto žmonėms.
2.    Dizaino būrelio mokytoja ir mokinių taryba organizavo akciją ,,Apjuoskime mokyklą širdimi“. Buvo papuošti mokyklos langai, kaštonų alėja.
3.    Vasario 12 d. visa progimnazijos bendruomenė pasipuošė pačių pagamintomis Lietuvos vėliavos spalvų širdelėmis.
4.    Koncertas - paminėjimas ,,Lietuva mūsų širdyse“ mokiniams ir bendruomenei, miesto žmonėms. Vasario 12 d., 14.00 val. ir 16.30 val. progimnazijos aktų salėje.
5.    Koncerto metu visi meno kolektyvai bus pasipuošę dizaino būrelio narių pagamintais širdies formos tautinių vėliavėlių aksesuarais.
6.    Nuo vasario 9 iki kovo 9 dienos vyks akcija ,,Mūsų širdys – Lietuvai“. Kiekviena klasė gamins širdies formos tautines vėliavėles, kurias Kovo 11- ąją  dovanos Raseinių miesto žmonėms.
7.    Nuo vasario 12 d. iki kovo 10 d. mokykloje pertraukų metu skambės lietuviška muzika, rinksime gražiausias dainas, rašysime linkėjimus Lietuvai.

II vietos diplomas iš rajoninių badmintono varžybų (1-a komanda)

III vietos diplomas iš mergaičių rajoninių badmintono varžybų (2-a komanda)

III vietos diplomas iš zoninių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs'' 3-4 klasių varžybų

Maloniai kviečiame į biblioteką pasidžiaugti piešinių paroda „Metų knygos rinkimai pradinių klasių mokinių piešiniuose“.

Bibliotekininkė Ida Matelienė

II vietos diplomas iš rajoninių šachmatų varžybų