Pranešimai

Laureatų apdovanojimas

Piešiantis vaikas primena mokslininką, su dideliu susikaupimu ir entuziazmu braižantį popieriuje paslaptingus ženklus. Piešimas vaikui – tarsi kalba, padedanti užmegzti ryšį su aplinka, išreikšti save ir savo jausmus. Todėl, gavę žinią apie organizuojamą piešinių konkursą ,,Mano šeimos gydytojas“ – kibome į darbą. Kai kurie vaikai prisibijo savo gydytojų, kitiems jis tampa geru draugu, nes dažnai tenka sirgti. Tačiau visi mažieji myli savo šeimos gydytoją, kuris jam padeda augti sveikam ir stipriam. 

Gegužės 12 dieną 3 a klasės mokinė Simona Bielinytė buvo pakviesta į Kauno klinikinę ligoninę  jaunųjų prizininkų apdovanojimo šventę. Buvo apdovanoti 25 geriausių darbų mokiniai. Sveikinimo žodį tarė teritorinių ligonių kasų vadovas, gydytojai, konkurso rėmėjai. Iš vaikų piešinių pagaminti atvirlaiškiai, kurie primena kaip svarbu laiku pasitikrinti sveikatą ir apsilankyti pas gydytoją.  

Mokytoja Vitalija Barakauskienė
Ankstesnės naujienos


Padėka komandai iš respublikinio mokinių konkurso ,,Šviesoforas''

Padėka komandai už dalyvavimą pradinių klasių mokinių konkurso ,,Šviesoforas'' III etape

Pradinių klasių mokytoja R. Aginskienė

II vietos diplomas iš rajoninių mergaičių lengvosios atletikos keturkovės varžybų

II vietos diplomas iš rajoninių mokyklų žaidynių mergaičių (gim. 2002 m. ir jaun.) lengvosios atletikos keturkovės varžybų

Treneris M. Zybartas

I vietos diplomas respublikinio konkurso - festivalio ,,Kūrėjų oazė''

I vietos diplomas iš respublikinio drabužių dizaino ir įvaizdžio konkurso - festivalio ,,Kūrėjų oazė''

Technologijų mokytoja R. Turskienė

Nuotraukoje (iš kairės į dešinę): Raseinių Šaltinio progimnazijos direktorė Vaiva Zubrickienė; Lietuvos Socialinio emocinio ugdymo asociacijos prezidentė Irma Liubertienė; Raseinių pedagoginės psichologinės tarnybos direktorė, LSEUA tarybos pirmininkė Reda Kunickienė

I vietos diplomas iš rajoninių mergaičių ir berniukų trikovės varžybų

I vietos diplomas iš Raseinių rajono mokyklų žaidynių mergaičių (gim. 2005 m. ir jaun.) lengvosios atletikos trikovės varžybų

I vietos diplomas iš Raseinių rajono mokyklų žaidynių berniukų (gim. 2005 m. ir jaun.) lengvosios atletikos trikovės varžybų

Treneris M. Zybartas