Pranešimai

Lietuvos mokyklų žaidynių pradinio ugdymo klasių tarpe mes septinti

2015-2016 m.m. Lietuvos mokyklų žaidynių gimnazijų, vidurinių, progimnazijų ir pagrindinių mokyklų pradinio ugdymo klasių sporto šakų varžybų rezultatų suvestinėje iš 99 mokyklų tarpo iškovojome septintą vietą.

Mokytojo Žydrūno Kapočiaus ruoštos dvi komandos-mišri „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ komanda surinko 46,5 taškus bei kvadrato mišri komanda iškovojo 53 taškus.

Mokytojo Mindaugo Zybarto ruoštos lengvosios atletikos trikovės mergaičių ir berniukų komandos pelnė 103,5 taškus bei plaukimo mergaičių ir berniukų komandos gavo 95 taškus.

Susumavus gautus rezultatus mūsų mokyklos pradinių klasių mokinių komandos surinko 298 taškus ir džiaugiasi savo sportiniais pasiekimais.

Kūno kultūros mokytojas Mindaugas Zybartas

Padėka kūno kultūros mokytojui M. Zybartui

Padėka mokytojui M. Zybartui, parengusiam piešinių konkurso ,,Rio 2016'' laureatę Moniką Peldūnaitę

Raseinių Šaltinio progimnazija vykdo mokinių nemokamo maitinimo paslaugos pirkimą. Pirkimas vykdomas apklausos būdu CV PIS priemonėmis. Pasiūlymai bus vertinami viešųjų pirkimų komisijos pagal ekonominį naudingumą. Pasiūlymus pateikti iki 2016-06-10 10.00 val. CV PIS priemonėmis.

Švietimo ir mokslo ministrės padėka

Švietimo ir mokslo ministrės Audronės Pitrėnienės padėka už aktyvų mokyklos bendruomenės kūrimą

Mokinių taryba linki smagios ir saugios vasaros!

Padėkos pradinių klasių mokytojoms

Padėka Juditai Dieninienei, parengusiai piešinių konkurso ,,Rio 2016'' laureatę Vanesą Gudžiūnaitę

Padėka Renatai Simonavičienei, parengusiai piešinių konkurso ,,Rio 2016'' laureatę Evą Kunciūtę