Pranešimai

Lietuvos vietinių medžių gojelis, skirtas Lietuvos šimtmečiui paminėti

Rugsėjo 22 diena - rudens lygiadienis, kai diena susilygina su naktimi, astronominio rudens pradžia.

Šią simbolišką dieną Raseinių Šaltinio progimnazijos penktokai ir jų klasių vadovės, kartu su LR seimo nare V. Ačienė, progimnazijos tarybos pirmininku R. Juzikiu, direktore V. Zubrickiene pasodino simbolinį Lietuvos vietinių medžių gojelį, skirtą Lietuvos šimtmečiui paminėti.

Medžiai - pasakų, dainų, mįslių personažai. Iš medžio gimsta ir plaktukas, ir švilpynė, ir knyga, ir dar daugybė kitų nuostabių daiktų! Bet svarbiausia - jie yra labai gražūs ir džiugina mus visus!

7a klasės mokinė Patricija Šlopšnytė tapo prizininke vaikų ir suaugusiųjų meninės kūrybos konkurse “Laimės paukštė”. Mergaitė buvo apdovanota diplomu ir prizais.

Dailės mokytoja Rasa Tytmonaitė

Kaip ir kiekvieną rugsėjį, 10 valandą ryto visi susirinkome prie mokyklos. Tradiciškai nusifotografavome ir leidomės į kelionę Jūkainių link.

Nuotraukų užsakymas iš mokykloje vykusių renginių

Rugsėjo 1-osios nuotraukas galima užsisakyti elektroninėje svetainėje iš fotostudijos ,,Saudrija'' (spausti šią aktyvią nuorodą)

Nuotraukų užsakymas kataloge ,,Renginių nuotraukos''
Nuotraukas atsiimti fotostudijoje "Saudrija"
Maironio g. 3, Raseiniai

Kiekvieną ketvirtadienį Maironio parke skamba "Lietuva brangi".

Tai naujas devynerius metus gyvuojančios „Renkuosi mokyti!“ programos etapas. Projekto tikslas – sutelkti Lietuvos mokyklas bendram darbui, kad kiekvienas mokinys patirtų mokymosi sėkmę ir būtų savo mokyklos bei šalies kūrėjas. Siekdami šio tikslo jėgas suvienys „Renkuosi mokyti!“ mokytojas ir visa mokyklos bendruomenė.