Pranešimai

Piešinių konkurso “Laimės paukštė” prizininkė

Kaip ir kiekvieną rugsėjį, 10 valandą ryto visi susirinkome prie mokyklos. Tradiciškai nusifotografavome ir leidomės į kelionę Jūkainių link.

Nuotraukų užsakymas iš mokykloje vykusių renginių

Rugsėjo 1-osios nuotraukas galima užsisakyti elektroninėje svetainėje iš fotostudijos ,,Saudrija'' (spausti šią aktyvią nuorodą)

Nuotraukų užsakymas kataloge ,,Renginių nuotraukos''
Nuotraukas atsiimti fotostudijoje "Saudrija"
Maironio g. 3, Raseiniai

Kiekvieną ketvirtadienį Maironio parke skamba "Lietuva brangi".

Tai naujas devynerius metus gyvuojančios „Renkuosi mokyti!“ programos etapas. Projekto tikslas – sutelkti Lietuvos mokyklas bendram darbui, kad kiekvienas mokinys patirtų mokymosi sėkmę ir būtų savo mokyklos bei šalies kūrėjas. Siekdami šio tikslo jėgas suvienys „Renkuosi mokyti!“ mokytojas ir visa mokyklos bendruomenė.

Padėka Emilei V. respublikiniame konkurse ,,Šiuolaikinė madona''

Padėka Emilei V. už kūrybiškumą ir originalumą respublikiniame vaikų piešinių ir dailės darbų konkurse ,,Šiuolaikinė madona''