Pranešimai

Lietuvos mokyklų žaidynių tarpe mes penkti

2017-2018 m.m. Lietuvos mokyklų žaidynių progimnazijų ir pagrindinių mokyklų 5-8 klasių sporto šakų varžybų rezultatų suvestinėje iš 66 mokyklų iškovojome penktąją vietą.

Taškus iškovojo kalnų dviračių kroso mergaičių ir berniukų komandos, badmintono mergaičių komanda, lengvosios atletikos keturkovės mergaičių komanda, smiginio mergaičių komanda, futbolo mergaičių ir berniukų komandos bei kvadrato mergaičių ir berniukų komandos.

Susumavus gautus rezultatus, mūsų mokyklos komandos surinko 566 taškus ir džiaugiasi savo sportiniais pasiekimais.

Kūno kultūros mokytojas Mindaugas Zybartas

Konkurso ,,Rašau Lietuvos vardą'' nugalėtojai

Padėka iš respublikinio konkurso ,,Rašau Lietuvos vardą''

2018 m. vasario 13 d. tarp viešosios įstaigos Centrinės projektų valdymo agentūros ir Raseinių rajono savivaldybės administracijos buvo pasirašyta projekto Nr. 09.1.3-CPVA-R-724-21-0010 „Raseinių miesto bendrojo ugdymo įstaigų efektyvumo didinimas“ (toliau – projektas) finansavimo sutartis.

II vietos diplomas iš rajoninių keturkovės varžybų

II vietos diplomas iš mergaičių (gim. 2004 m. ir jaun.) rajoninių lengvosios atletikos keturkovės varžybų

Mokytojas M. Zybartas

Nuo 2018 m. rugsėjo mėnesio – jau ir Raseinių Šaltinio progimnazijoje net 6000-čių šeimų įvertinta I-os pakopos – Universali prevencinė programa „EBRU“. Atraktyvi, įtraukianti, atpalaiduojanti ir svarbiausia emocinius gebėjimus ugdanti pramoga skirta – VISAI ŠEIMAI!

Nuotraukų užsakymas iš mokykloje vykusių renginių 2018 m.

Galima užsisakyti mokykloje vykusio renginio ,,Mokyklos garbė'' nuotraukas elektroninėje svetainėje iš fotostudijos ,,Saudrija''  (spausti šią aktyvią nuorodą)

Nuotraukų užsakymas kataloge ,,Renginių nuotraukos''
Nuotraukas atsiimti fotostudijoje "Saudrija"
Maironio g. 3, Raseiniai