Pranešimai

Konferencija – forumas „Savižudybių prevencijos pamokos Lietuvos savivaldybėse“

2018 spalio 4d. Kaune vyko konferencija – forumas „Savižudybių prevencijos pamokos Lietuvos savivaldybėse“. Konferencijoje, kurioje dalyvavo ir pranešimus skaitė  įvairių sričių specialistai iš Lietuvos, dalyvavo ir mūsų progimnazijos atstovai. Psichologė Birutė Balsevičienė skaitė pranešimą tema „Savižudybių prevencija mokykloje: geroji patirtis ir iššūkiai“.
Psichologė trumpai pristatė, kaip progimnazija, viena pirmųjų Lietuvoje, remdamasi Kupiškio modeliu, įsitraukė į šiuo metu jau daugelyje šalies rajonų kuriamą ir diegiamą algoritmą, skirtą savižudybių prevencijai. Sulaukėme klausimų apie praktinę mūsų patirtį, diegiant modelį. Taip pat mūsų savivaldybėje mokymus vedusios Kupiškio r.savižudybių prevencijos iniciatyvos darbo grupės veiklos koordinatorė Valija Šap ir LSMU prof.Nida Žemaitienė išsakė daug pagiriamųjų žodžių tiek mokyklai, tiek visos savivaldybės specialistams. 

Psichologė Birutė Balsevičienė
Ankstesnės naujienos


Lengvosios atletikos varžybos ,,Auksinis ruduo 2018''

I vietos diplomas iš rajono bendrojo ugdymo mokyklų lengvosios atletikos berniukų ir mergaičių varžybų ,,Auksinis ruduo 2018''

Kūno kultūros mokytojas M. Zybartas

Raseinių rajono savivaldybė įgyvendina projektą „Kompleksiškai teikiamos paslaugos Raseinių rajono savivaldybėje“ Nr. 08.4.1-ESFA-V-416, kuris finansuojamas pagal 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonę Nr. 08.4.1-ESFA-V-416 „Kompleksinės paslaugos šeimai“.

Padėka mokyklai už dalyvavimą tarptautiniame projekte

Padėka mokyklai už dalyvavimą tarptautiniame projekte ,,PhenoloGIT: vietovės duomenų analizė ir mobilusis mokymasis mokyklose''

Pradinių klasių mokytoja L. Vaigauskienė

2017-2018 m.m. Lietuvos mokyklų žaidynių progimnazijų ir pagrindinių mokyklų 5-8 klasių sporto šakų varžybų rezultatų suvestinėje iš 66 mokyklų iškovojome penktąją vietą.

Konkurso ,,Rašau Lietuvos vardą'' nugalėtojai

Padėka iš respublikinio konkurso ,,Rašau Lietuvos vardą''