Pranešimai

Kvietimas į vasaros stovyklą

Vasaros dienos stovykla „Šaltinėlis“ stovykla yra skirta 6-12 metų vaikams, siekiantiems susipažinti su anglų kalba ir tobulinti užsienio kalbos žinias, bei norintiems aktyviai leisti laiką nepamirštant savo pomėgių. Stovykloje lavinami ne tik vaikų užsienio kalbos įgūdžiai, tačiau ir organizuojama aktyvi laisvalaikio praleidimo programa. Vaikai turės galimybę įgyti bei tobulinti plaukimo, nardymo, futbolo, krepšinio žaidimo ir šokio pagrindus.

Kviečiame kūrybingus vaikus į pačią šauniausią dienos stovyklą Raseiniuose. Dienos stovykla skirta vaikams, siekiant užtikrinti vaikų užimtumą vasaros atostogų metu.

Stovyklos vieta: ( Kaimo turizmo sodyba „Karpynė“, Karpynės g. 2, Gabšių k. Raseinių r. LT-60192). Kai oras, šiluma nelepins, ieškosime pramogų viduje, kai saulutė žeme ritinėsis, dumsime į lauką.

Pamainos trukmė: 2019-06-25 iki 2019-06-29 (nuo antradienio iki šeštadienio).

Stovyklautojai atvežami patys: nuo 8.00 iki 8.15.

Stovyklautojai pasiimami: nuo 17.00 iki 17.15 val.

Stovyklos kaina: 110 Eur. ( Į kainą įskaičiuotos visos priemonės naudojamos veikloje, baseinas ir 3x maitinimas).
Registruotis telefonu 8-674 02505

Vadovė Kristina Vileišienė

Konkursas ,,Mano mokykla gali''

Padėka mokyklos bendruomenei už dalyvavimą nacionaliniame saugaus elgesio vandenyje ir prie vandens telkinių konkurse ,,Mano mokykla gali''

Padėka nuo Raseinių rajono M. Martinaičio viešosios bibliotekos direktoriaus

Padėka Raseinių Šaltinio progimnazijos bendruomenei už nuoširdų bendradarbiavimą su biblioteka

Rajoninės lengvosios atletikos trikovės varžybos 2019 m.

II vietos diplomas iš rajono mokyklų žaidynių pradinių klasių berniukų (gim. 2008 m. ir jaun.) lengvosios atletikos trikovės komandinių varžybų

III vietos diplomas iš rajono mokyklų žaidynių pradinių klasių mergaičių (gim. 2008 m. ir jaun.) lengvosios atletikos trikovės komandinių varžybų

III vietos diplomas iš rajono mokyklų žaidynių mergaičių (gim. 2005 m. ir jaun.) lengvosios atletikos trikovės komandinių varžybų

Kūno kultūros mokytojas M. Zybartas

Šiais mokslo metais 5c klasės mokiniai aktyviai dalyvavo eTwinning projekto „Rudens sekliai“ veiklose. Projektas buvo koordinuojamas anglų k. mokytojos A. Abromavičienės (Raseinių Šaltinio progimnazija) ir pradinių klasių mokytojos R. Raudonienės (Tauragės „Aušros“ progimnazija).

Kokybės ženklas

Pamokų sutrumpinimas