Pranešimai

Jaunųjų šaulių išvyka

Birželio 1 dieną būrys mokyklos jaunųjų šaulių vyko į Vilnių, kur dalyvavo Lietuvos Šaulių Sąjungos 100-čio šventėje. Mokiniai dalyvavo jaunųjų šaulių pasižadėjimo ir šaulių priesaikos ceremonijoje, stebėjo iškilmingą šaulių ir Lietuvos karių rikiuotę, dalyvavo aktyviose, edukacinėse veiklose vaikams ir suaugusiems. Visi dalyviai džiaugėsi ne tik gražiu oru, bet ir nuostabia švente, šaulių vieningumu ir gausa. Tokia šventė - tai dar vienas žingsnis auklėjant jaunąją kartą, ruošiant Tėvynės gynėjus ir ugdant jų sąmoningumą.

Kūno kultūros mokytojas R. Elzbergas

Respublikinis drabužių dizaino ir įvaizdžio konkursas - festivalis

III vietos diplomas iš respublikinio drabužių dizaino ir įvaizdžio konkurso ,,Kūrėjų oazė 2019''

Technologijų mokytoja R. Turskienė

Rajoninės mergaičių atskirų rungčių varžybos

II vietos diplomas iš Raseinių rajono mokyklų žaidynių mergaičių (gim. 2004 m. ir jaun.) lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybų

Pamėgti vaikų knygų autoriai, kūrybinės dirbtuvės, žaidimai, kino ir teatro premjeros,  geriausių animacinių filmų peržiūros – jau kitą savaitgalį, birželio 8–9 dienomis Anykščių Dainuvos slėnis klegės vaikiškais balsais. Šeimas čia suburs geriausias praėjusių metų Anykščių renginys vaikams ir jaunimui - literatūros festivalis „Nuotykiai tęsiasi!“.

Rajoninės lengvosios atletikos berniukų keturkovės varžybos

II vietos diplomas iš Raseinių rajono mokyklų žaidynių berniukų (gim. 2005 m. ir jaun.) lengvosios atletikos keturkovės komandinių varžybų

Kūno kultūros mokytojas A. Globys

Vasaros dienos stovykla „Šaltinėlis“ stovykla yra skirta 6-12 metų vaikams, siekiantiems susipažinti su anglų kalba ir tobulinti užsienio kalbos žinias, bei norintiems aktyviai leisti laiką nepamirštant savo pomėgių. Stovykloje lavinami ne tik vaikų užsienio kalbos įgūdžiai, tačiau ir organizuojama aktyvi laisvalaikio praleidimo programa.