Pranešimai

eTwinning stovykla „Ateities pilietis“

Praeitais mokslo metais trys Šaltinio progimnazijos mokytojos (A. Abromavičienė, L. Vaigauskienė, L. Ivoškienė) ir jų mokiniai aktyviai dalyvavo septyniuose tarptautiniuose eTwinning projektuose. Penki projektai buvo apdovanoti nacionaliniais eTwinning kokybės ženkleliais. Taip pat buvo atrinkti devyni geriausi Lietuvoje „eTwinning“ mokyklų bendradarbiavimo projektai, kurių pagrindinis prizas – kvietimas į dviejų dienų mokinių stovyklą „Ateities pilietis“. Papildomu prizu – dalyvavimu baigiamojoje „eTwinning“ konferencijoje Prancūzijoje spalio pabaigoje – apdovanoti ir šiuos projektus vykdę devyni mokytojai. Mes labai džiaugiamės, kad būtent mūsų mokyklos projektas „Jaunieji biografijų rašytojai“ (mokyt. A. Abromavičienė) buvo vienas iš devynių nominuotų projektų. 

Rugsėjo 26-27 d. penki 7b ir 7c klasių darbštūs ir žingeidūs eTwinning projektų dalyviai kūrybingai ir aktyviai dalyvavo eTwinning mokinių stovykloje „Ateities pilietis“. Stovyklą organizavo Švietimo mainų paramos fondas. Užsiėmimai vyko laisvalaikio ir poilsio centre Tony Resort, Trakų rajone. Užsiėmimus vedė Švietimo mainų paramos fondo darbuotojai, profesionalūs žurnalistai ir robotikos bei Minecraft programų žinovai. Jie išradingai ir įdomiai, naudodami komandos formavimo ir mokinių smalsumą žadinančius metodus, padėjo dalyviams išsiaiškinti, kas yra pilietis ir koks svarbus yra kiekvieno mūsų vaidmuo šiandieniame pasaulyje, skatino vaikus prisidėti prie geresnio ir saugesnio pasaulio kūrimo, prie pasaulio, kuriame būtų gera gyventi kiekvienam. Jaunesnieji mokiniai, dirbdami komandose ir naudodami Minecraft programą, kūrė ateities miestus, kuriuose svarbią vietą turėjo užimti ekologinių problemų sprendimo būdai. Vyresnieji, naudodami išmaniuosius telefonus/planšetes, kūrė tekstus ir vaizdo medžiagas, kurių tikslas buvo atkreipti artimos visuomenės dėmesį į mokiniams rūpimus klausimus, net į globalines problemas. 

Mūsų šaltiniečiai ne tik išmoko kurti ateities miestus ir naudodami medijas skleisti jiems svarbią informaciją, bet ir susirado draugų iš kitų Lietuvos mokyklų bei puikiai praleido laiką komfortiškoje Tony Resort centro aplinkoje. 

Albina Abromavičienė, anglų k. mokytoja metodininkė

 
Ankstesnės naujienos


Sveiki, šaltiniečiai!

Jau ne už kalnų Šaltinio 30-asis gimtadienis. Šio gražaus jubiliejaus proga spalio 11 d. nuo 17 val. mokykloje vyks auklėtojų susitikimai su savo išleistomis laidomis. Kiekvienas mokytojas lauks visų savo auklėtinių kabinetuose (apie numatytą susitikimui skirtą kabinetą rasite informaciją mokyklos fojė).

Prašome dalintis šia žinia, susiburti ir atvykti į mokyklą.
Mokytojai Jūsų lauks

 

Padėka už pilietinę iniciatyvą ,,Atmintis kelias''

Dėkojame organizatoriams: Raseinių krašto istorijos muziejui, istorijos mokytojui Arnui Zmitrai ir dalyvavusiems mokytojams Redai Stulgytei, Jonui Janušui ir Vaidai Plučiuvienei už mokinių pilietinių kompetencijų ugdymą.

Padėkos raštas

Mokyklos 30-mečio šventinės savaitės renginiai.

Informuojame Jus, kad pasikeitė prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams ir (arba) politinėms partijoms (FR0512 forma, toliau — Prašymas) pateikimo tvarka.

Rajoninės lengvosios atletikos varžybos ,,Auksinis ruduo 2019''

I vietos diplomas iš Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų lengvosios atletikos mergaičių (gim. 2005 m. ir jaun.) varžybų ,,Auksinis ruduo 2019''

II vietos diplomas iš Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų lengvosios atletikos berniukų (gim. 2005 m. ir jaun.) varžybų ,,Auksinis ruduo 2019''

Fizinio ugdymo mokytojas M. Zybartas