Pranešimai

Konferencija ,,Švietimas 5.0''

Dovana mokyklai

Mokyklos tarybos nariai (tėvai) įteikė gimtadienio dovaną į naujas erdves

Praeitais mokslo metais trys Šaltinio progimnazijos mokytojos (A. Abromavičienė, L. Vaigauskienė, L. Ivoškienė) ir jų mokiniai aktyviai dalyvavo septyniuose tarptautiniuose eTwinning projektuose. Penki projektai buvo apdovanoti nacionaliniais eTwinning kokybės ženkleliais.

Sveiki, šaltiniečiai!

Jau ne už kalnų Šaltinio 30-asis gimtadienis. Šio gražaus jubiliejaus proga spalio 11 d. nuo 17 val. mokykloje vyks auklėtojų susitikimai su savo išleistomis laidomis. Kiekvienas mokytojas lauks visų savo auklėtinių kabinetuose (apie numatytą susitikimui skirtą kabinetą rasite informaciją mokyklos fojė).

Prašome dalintis šia žinia, susiburti ir atvykti į mokyklą.
Mokytojai Jūsų lauks

Padėka už pilietinę iniciatyvą ,,Atmintis kelias''

Dėkojame organizatoriams: Raseinių krašto istorijos muziejui, istorijos mokytojui Arnui Zmitrai ir dalyvavusiems mokytojams Redai Stulgytei, Jonui Janušui ir Vaidai Plučiuvienei už mokinių pilietinių kompetencijų ugdymą.

Padėkos raštas

Mokyklos 30-mečio šventinės savaitės renginiai.