Pranešimai

Jaunųjų matematikų (5-6 klasių mokinių) olimpiada „Šaltinėlio“ taurei laimėti

Spalio 25 d. Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko 15-oji respublikinė komandinė jaunųjų matematikų (5-6 klasių mokinių) olimpiada „Šaltinėlio“ taurei laimėti. Ja siekiama skatinti mokinių domėjimąsi matematika, ugdyti jų kūrybiškumą, matematinę kultūrą ir mąstyseną.

Olimpiadoje dalyvavo aštuonios komandos: svečiai iš Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos ir Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazijos bei mūsų rajono mokiniai iš Ariogalos, Nemakščių, Girkalnio, Viduklės, Raseinių.

Nugalėtojais tapo Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazijos komanda, antroji vieta atiteko Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos mokiniams, tretieji - Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos atstovai. Mūsiškiai šiemet – ketvirtieji.

Prizines vietas užėmusioms komandoms įteikti olimpiados nugalėtojų diplomai ir prizai. O pirmąją vietą laimėję tytuvėniškiai išsivežė namo ir pereinamąją
„Šaltinėlio“ taurę. Kitos komandos buvo apdovanotos padėkos raštais.

Tiksliųjų mokslų mokytojos

 
Ankstesnės naujienos


Mokyklos direktorė V. Zubrickienė, pavaduotojos ugdymui - J. Stankaitienė ir V. Bakutienė dalyvauja Kauno technologijos universiteto gimnazijos organizuojamoje konferencijoje "Švietimas 5.0". 

Dovana mokyklai

Mokyklos tarybos nariai (tėvai) įteikė gimtadienio dovaną į naujas erdves

Praeitais mokslo metais trys Šaltinio progimnazijos mokytojos (A. Abromavičienė, L. Vaigauskienė, L. Ivoškienė) ir jų mokiniai aktyviai dalyvavo septyniuose tarptautiniuose eTwinning projektuose. Penki projektai buvo apdovanoti nacionaliniais eTwinning kokybės ženkleliais. 

Sveiki, šaltiniečiai!

Jau ne už kalnų Šaltinio 30-asis gimtadienis. Šio gražaus jubiliejaus proga spalio 11 d. nuo 17 val. mokykloje vyks auklėtojų susitikimai su savo išleistomis laidomis. Kiekvienas mokytojas lauks visų savo auklėtinių kabinetuose (apie numatytą susitikimui skirtą kabinetą rasite informaciją mokyklos fojė).

Prašome dalintis šia žinia, susiburti ir atvykti į mokyklą.
Mokytojai Jūsų lauks

 

Padėka už pilietinę iniciatyvą ,,Atmintis kelias''

Dėkojame organizatoriams: Raseinių krašto istorijos muziejui, istorijos mokytojui Arnui Zmitrai ir dalyvavusiems mokytojams Redai Stulgytei, Jonui Janušui ir Vaidai Plučiuvienei už mokinių pilietinių kompetencijų ugdymą.

Padėkos raštas