Pranešimai

Šiuolaikiškų, progresyvių ir atsakingų tėvelių dėmesiui!

Lietuvos socialinio emocinio ugdymo asociacija kviečia šiuolaikiškus, progresyvius ir atsakingus tėvelius į unikalų renginį – sulėktuves "SOCIALINIO EMOCINIO UGDYMO ABC".

Sulėktuvės vyks tą pačią dieną 2019 M. GRUODŽIO 9 D. tuo pačiu laiku 16.00 - 19.00 VAL. visoje Lietuvoje - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Klaipėdos r. Gargžduose, RASEINIUOSE (RASEINIŲ ŠALTINIO PROGIMNAZIJOJE), Ariogaloje  (Ariogalos lopšelyje-darželyje), Tauragėje, Joniškyje, Šakiuose, Vilkaviškyje, Alytaus r. Dauguose, Kėdainių r. Akademijoje, Lazdijuose, Šiaulių r. Kuršėnuose.

RENGINYS NEMOKAMAS

Registracija: https://forms.gle/GiXmUrngToZriuCe9

Renginio partneriai:
Pozityvaus ugdymo institutas, Lions Quest Lietuva, Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, Klaipėdos raj. švietimo centras, Lazdijų švietimo centras, Joniškio r. švietimo centro Pedagoginė psichologinė tarnyba, Raseinių r. švietimo pagalbos tarnyba, Tauragės pagalbos mokytojui ir mokiniui centras, Vilniaus pedagoginė psichologinė tarnyba, Klaipėdos pedagoginė psichologinė tarnyba, Joniškio r. švietimo centro Pedagoginė psichologinė tarnyba, Šakių bendruomeniniai šeimos namai, Alytaus r. Vilniaus privati gimnazija, Daugų Vlado Mirono gimnazija, Kėdainių r. Akademijos gimnazija, Raseinių Šaltinio progimnazija, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija, Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla, Kuršėnų Pavenčių mokykla daugiafunkcinis centras, Klaipėdos „Gilijos" pradinė mokykla, Kolpingo pradinė mokykla, Eureka ankstyvojo ugdymo mokykla, Vilniaus lopšelis-darželis „Rasa“, Vilniaus lopšelis-darželis „Jurginėlis“, Klaipėdos lopšelis-darželis „Puriena”, Vilkaviškio lopšelis-darželis „Buratinas”, Ariogalos lopšelis-darželis.
Ankstesnės naujienos


2019 m. lapkričio 20 d. vyko dviejų dalių forumas: LR Vyriausybės rūmuose ir tiesioginė debatų laida ,,Vaikų forumas'' LRT televizijos studijoje. Tiesioginiame LRT televizijos eteryje vyko profesionalų moderuojami ,,Vaikų forumo'' debatai. Mūsų mokyklai, rajonui atstovavo Gunda Bražatė (7c klasė) ir Aistė Gudžiūnaitė (8a klasė), kuri pasisakė tema ,,Draugiška mokykla''. Šiame forume dalyvavo 50 vaikų iš visos Lietuvos. 

Zoninės mokyklų žaidynių varžybos 2019

II vietos diplomas iš zoninių mokyklų žaidynių mergaičių (gim. 2007 m. ir jaun.) kvadrato varžybų

Raseinių rajono mokyklų žaidynių ,,Kvadrato'' varžybos 2019 m.

I vietos diplomas iš Raseinių rajono mokyklų žaidynių mergaičių (gim. 2007 m. ir jaun.) kvadrato varžybų

II vietos diplomas iš Raseinių rajono mokyklų žaidynių pradinių klasių mokinių (gim. 2009 m. ir jaun.) kvadrato varžybų

III vietos diplomas iš Raseinių rajono mokyklų žaidynių berniukų (gim. 2007 m. ir jaun.) kvadrato varžybų

Kūno kultūros mokytojai: M. Zybartas, Ž. Kapočius

Spalio 25 d. Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko 15-oji respublikinė komandinė jaunųjų matematikų (5-6 klasių mokinių) olimpiada „Šaltinėlio“ taurei laimėti. Ja siekiama skatinti mokinių domėjimąsi matematika, ugdyti jų kūrybiškumą, matematinę kultūrą ir mąstyseną.

Mokyklos direktorė V. Zubrickienė, pavaduotojos ugdymui - J. Stankaitienė ir V. Bakutienė dalyvauja Kauno technologijos universiteto gimnazijos organizuojamoje konferencijoje "Švietimas 5.0".