Pranešimai

Rajoninės šachmatų varžybos 2020

Komandą sudarė:

1.Titas Sereika - 1c klasė.
2.Paulius Tamulis - 2c klasė.
3.Nojus Vaznonis - 3c klasė.
4.Ieva Augustinavičiūtė - 4d klasė

Fizinio ugdymo mokytojas A. Globys

Progimnazijos direktoriaus 2019 m. ataskaita

Kviečiame susipažinti su Šaltinio progimnazijos direktoriaus 2019 metų veiklos ataskaita. Siūlymus dėl ataskaitos vertinimo siųskite Šaltinio progimnazijos tarybos pirmininkui Evaldui Gudžiūnui el. paštu ewkagu@gmail.com iki 2020 m. sausio 29 d. 11.00 val.

Šaltinio progimnazijos direktoriaus ataskaita

Padėkos raštas už aktyvų ,,Vertybių žemėlapių'' iniciatyvoje

Padėkos raštas už aktyvų dalyvavimą ,,Vertybių žemėlapių'' iniciatyvoje 2019 m. minint Tarptautinę antikorupcijos dieną

Padėka už bendradarbiavimą

Padėka už bendradarbiavimą ir aktyvų įsitraukimą įgyvendinant Erasmus+ KA 201 edukacines veiklas kartu su mokiniais, kuriant intelektinius produktus ir juos taikant mokymo procese

Saulėto oranžinio traukinio kelionė

Padėka mokyklai už dalyvavimą tarptautiniame švietimo įstaigų bendruomenių ekologinio švietimo projekte ,,Saulėto oranžinio traukinio kelionė''

Pristatome mūsų progimnazijos psichologės Birutės Balsevičienės kartu su kitais mokslininkais parašytą straipsnį tarptautiniame moksliniame žurnale. Tyrimo rezultatai atskleidė, kad 4 – 6  metų vaikai, kurie mažiau laiko praleidžia gamtoje ir būna labiau sėslūs dažniau serga.