Pranešimai

Švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymas dėl mokinių pavasario atostogų pakeitimo

ŠMSM patvirtino, kad dėl viruso grėsmės, atsižvelgus į kitų šalių patirtį, bus nustatytos privalomos vaikų atostogos ir taip stabdomas ugdymo procesas.

Kadangi ugdymo procesas stabdomas, dėl privalomų vaikų atostogų (nustačius infekcijų plitimą ribojantis režimas), tėvai galės gauti ligos socialinio draudimo išmokas, kaip numato įstatymas. Plačiau komentuoja SADM.

Artimiausiu metu bus sprendžiama, kaip bus atnaujinamas ugdymo procesas. Viena iš realiausių alternatyvų – nuotolinis mokymas bendrojo ugdymo mokyklose ir profesinio mokymo įstaigose mokiniams, atitinkamai – nuotolinis darbas mokytojams. Instrukcijas/rekomendacijas pateiks ŠMSM.

Aidas Aldakauskas
Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento direktorius

Informuojame, kad LR sveikatos apsaugos ministerijos  (kovo 11 d. 8.00 val.) duomenimis Lietuvoje šiuo metu patvirtintų COVID -19 (koronaviruso) ligos atvejų yra – 3 (1 patvirtintas 2020-02-28 4.00 val., 2 patvirtinti 2020-03-10 22 val.).

Pirmą kartą Raseinių Šaltinio progimnazijos šeštų klasių mokiniai dalyvavo tarptautiniame vokiečių kalbos ir fizinio ugdymo konkurse „7:0 vokiečių kalbos naudai“, kurį organizavo Goethe’s institutas ir Lietuvos futbolo federacijos Lietuvos masinio futbolo asociacija.

Kovo 11 dieną Kaunas kartu su visa Lietuva bei mūsų jaunųjų šaulių ir šaulių komanda šventė 30-ąjį atkurtos mūsų nepriklausomybės pavasarį.

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena

Dėl informacijos, skelbiamos SAM svetainėje

Dėl informacijos, skelbiamos SAM svetainėje, naudojimo