Pranešimai

Tarptautinis projektas ,,Socio-emocinių gebėjimų lavinimas pradinio ugdymo klasėse“

Mūsų mokykla kaip asocijuoti partneriai prisijungė prie tarptautinio projekto: ,,Socio-emocinių gebėjimų lavinimas pradinio ugdymo klasėse“ (orig. Socio-emotional Capacity Building in Primary Education" (PSsmile)). Šis projektas truks 3 metus. 

PSsmile projekto tikslas: skatinti socialinių ir emocinių gebėjimų lavinimą ugdymo įstaigų bendruomenėse.

Mūsų įstaigos pradinio ugdymo klasių pedagogai turės puikią galimybę tobulinti savo socio-emocinius įgūdžius įsijungdami į projekto seminarus, sukurtų produktų testavimą, o taip pat ir keistis žiniomis ir patirtimi bendradarbiaudami su kitomis Lietuvos institucijomis. 

Prie projekto taip pat kviesime prisijungti ir pradinukų tėvelius, kurie taip pat galės tobulinti savo socio-emocinius įgūdžius naudodami mobiliąją programėlę. 

Pagrindiniai naudos gavėjai, kuriuos informacija pasieks per suaugusiųjų pavyzdį, pokalbius, edukacijas yra mūsų vaikai.

Pagrindiniai rezultatai, kurie bus grindžiami tarptautine patirtimi ir praktika:
1. Socio-emocinių įgūdžių ugdymo metodinė medžiaga pedagogams, skirta įgyti žinių ir gebėti perteikti jas ugdymo procese
2. Socio-emocinių įgūdžių ugdymo programa ir mokymai specialistams (pradiniai mokymai vyks tarptautiniu mastu, juose dalyvaus projekto partneriai, vėliau patirtis bus perduodama nacionaliniame lygmenyje dalyvaujančioms institucijoms – asocijuotiems partneriams)
3. Socio-emocinių įgūdžių lavinimo mobilioji programėlė, skirta tėvams ir pedagogams
4. Socio-emocinių įgūdžių ugdymo el. kursas, skirtas pedagogams ir visiems, norintiems įgyti žinių bei išmokti taikyti tai praktikoje ugdant vaikus.
Daugiau informacijos apie projektą galite rasti projekto tinklapyje: http://pssmile.emundus.eu
Projektas koordinuojamas Lietuvos institucijos - VšĮ „eMundus“. Projekte dalyvauja partneriai iš 5 šalių: Lietuvos (VšĮ Mano šeimos akademija), Bulgarijos, Italijos, Graikijos, Portugalijos. 

Projektas finansuojamas Europos Komisijos ir vykdomas pagal Erasmus+ programą, Strateginių partnerysčių paprogramę Bendrajame ugdyme.  

 
Ankstesnės naujienos


Koronaviruso prevencija

Asmenų, keliavusių Covid-19 paveiktose teritorijose, Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos prašo pateikti informaciją:

http://nvsc.lrv.lt/lt/naujienos/asmenu-keliavusiu-covid-19-paveiktose-teritorijose-prasome-pateikti-informacija

Patikima bei nuolat atnaujinama informacija yra skelbiama LR sveikatos apsaugos ministerijos svetainėje adresu:
http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/koronavirusas

 

Zoninės ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs'' varžybos

Vasario 28 d. vyko Lietuvos mokyklų žaidynių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs'' zoninės 5-6 klasių ir 3-4 klasių varžybos. Raseinių rajonui atstovavo mūsų mokyklos dvi komandos. Varžovai buvo stipresni. Laimėtos 3 ir 4 vietos.

III vietos 5-6 klasių diplomas

Fizinio ugdymo mokytojai: M. Zybartas ir Ž. Kapočius

Informacija dėl koronaviruso

Informacija dėl ugdymo proceso ir darbo organizavimo asmenims, kurie lankėsi Kinijoje ir Šiaurės Italijoje

I vietos diplomas iš rajoninių Lietuvos mokyklų žaidynių mokinių (gim. 2007 m. ir jaun.) ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs'' varžybų

I vietos diplomas iš rajoninių Lietuvos mokyklų žaidynių mokinių (gim. 2009 m. ir jaun.) ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs'' varžybų

Fizinio ugdymo mokytojai: R. Elzbergas, M. Zybartas ir Ž. Kapočius

Padėka Šaltinio progimnazijai už pagalbą

Padėka Raseinių Šaltinio progimnazijai už nuoširdžią pagalbą ir bendradarbiavimą 

Raseinių rajono kultūros centro direktorė