Pranešimai

5-8 klasių mokiniai atliko projektą „Matematika praktikoje“

Konkurso ,,Kovo 11-oji - tai mes'' padėka ir dovana mokyklai

Padėka Raseinių Šaltinio progimnazijai

Dovana Raseinių Šaltinio progimnazijai

Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio apskričių viešosios bibliotekos ir Lietuvos aklųjų biblioteka nuo 2016 metų organizuoja nacionalinę akciją „Vasara su knyga“. Į projekto veiklas aktyviai įsijungia visos Lietuvos bibliotekos ir jų filialai, užsienio lietuvių bendruomenės.

Gegužės 20 d. Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Nacionalinė švietimo agentūra organizavo vaizdo konferenciją refleksiją mokyklų direktorių pavaduotojams „Refleksija mokantis nuotoliniu būdu: iššūkiai ir galimybės“.

Gautas finansavimas projektui

Raseinių Šaltinio progimnazijos mokinių taryba (projekto vadovas mokytojas Raimundas Elzbergas ir projekto vykdytoja mokytoja Kristina Vileišienė) pateikė paraišką dalyvauti Raseinių rajono Jaunimo pilietinių ir socialinių iniciatyvų projektų finansavimo konkursui. Projektas „Mokinių pilietiškumo skatinimas Raseinių Šaltinio progimnazijoje – „Socialinis sufleris" gavo 900 eur finansavimą iš Raseinių rajono savivaldybės 2020 metų biudžeto lėšų.

2020- uosius metus Lietuvos Respublikos Seimas paskelbė Tautodailės metais. Seimas šį nutarimą priėmė, atsižvelgdamas į tai, kad šiais metais minima daug dėmesio tautodailės plėtrai skyrusio Lietuvos dailės istoriko, grafiko, nusipelniusio meno veikėjo Pauliaus Galaunės 130 metų sukaktis.