Saugesnio interneto diena - tai daugelyje pasaulio šalių minima iniciatyva, kuri tapo svarbiu įvykiu informacinio raštingumo kalendoriuje. Iniciatyvos tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis.

Progimnazijoje lankėsi Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazijos mokytojai. Šaltiniečiai supažindino kolegas su patyriminiu ir integruotu ugdymu pamokose, projektinėje veikloje, neformaliajame ugdyme.

Vasario 15 d. mokyklos jaunieji šauliai dalyvavo organizuotame rajoniniame pėsčiųjų žygyje „Kartu su Lietuva“. Žygis buvo skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 102-osioms metinėms atminti.

Sausio 27-ąją daugelis Europos ir pasaulio šalių minėjo Tarptautinę Holokausto dieną, kurios metu atkreipiamas  visuomenės dėmesys į nacistinės Vokietijos vykdytą masinį žydų naikinimą.

Sausio 11 d. Vilniuje vyko tradicinis tarptautinis pagarbos bėgimas „Gyvybės ir mirties keliu“ skirtas sausio 13-sios aukoms atminti. Bėgime tarp 9 tūkstančių įvairaus amžiaus bėgikų iš Lietuvos ir užsienio, tarp jų – Lietuvos bei sąjungininkų valstybių karių, šaulių, dalyvavo ir mūsų progimnazijos jaunieji šauliai.

Jau devintą kartą Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojama akcija ,,Knygų Kalėdos“ kvietė visus dovanoti knygas.

Artėjant metų pabaigai, apmąstome nuveiktus darbus, mintyse dėliojame padėkos žodžius artimiesiems ir tiems žmonėms, kurie kasdienybės sūkuryje nuoširdžiai atlieka darbus ar suteikia laimės kitiems. Gerumo nepaliesi. Jį gali tik pajusti, gali duoti kitam. Gerumas – tai toks žodis, kuriame telpa viskas: parama, pagalba, draugystė, padėka.

Mokykloje baigėsi Mokinių tarybos inicijuotas projektas „Aš galiu“. Jame dalyvavo vyresniųjų klasių Mokinių tarybos nariai. Projekto metu buvo mokomasi savanorystės pagrindų.

,,Matyti galima tik širdimi. Tai, kas svarbiausia, nematoma akimis.“ (A. de Sent Egziuperi)
Šaltinio progimnazijos mokiniai ir mokytojai nuoširdžiai dėkoja Raseinių miesto vietos veiklos grupei ir projekto partneriui Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui už ,,Avilio“ teatro spektaklį ,,Mažasis princas“, ugdantį mažo žmogaus socialines-emocines kompetencijas, formuojantį požiūrį į vertybes, aplinką, kurioje gyvena.

Pavaduotoja ugdymui V. Tamošaitienė

Lapkričio 21 d. Raseinių Šaltinio progimnazijos jaunių tautinių šokių kolektyvas, mergaičių vokalinis ansamblis ir skaitovės, jų vadovai vyko į Alytaus Šaltinių progimnaziją, kur buvo organizuojamas respublikinis etnokultūros festivalis ,,In svečius pas dzūkučius“.

Šių metų lapkričio 26 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijos 5-8 klasių mokiniai jau antrą kartą pasinėrė į anglų kalbos pažinimo ir tyrinėjimo pasaulį. Anglų kalbos diena „Anglų kalba atveria duris“ buvo skirta ugdyti mokinių socialines ir pažinimo kompetencijas, lavinti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius bei skatinti mokinius mokytis anglų kalbos, kuri tikrai atveria duris į pasaulio pažinimą.

Lapkričio 8 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijoje surengta Pyragų diena šaltiniečius subūrė kilniam tikslui - dalintis ir padėti įgyvendinti vaikų svajones.