Renginiai

Pasaulinė medžių sodinimo diena

Paauksuoti lapai suktinėlį šoka,

Šaltas rudenėlis pasijuokti moka.

Saulė ąžuoliukui šypsnio pagailėjo,

Gelsta gelsta lapas, išbučiuotas vėjo.

Šie žodžiai nuskambėjo mūsų mokykloje rugsėjo 21 d., kai šventėme Pasaulinę medžių sodinimo dieną. Ar nenuostabu, kad viso pasaulio mokyklos, dalyvavusios šiame projekte, rugsėjo 21 dieną pasodino bent po vieną ąžuoliuką? Mūsų mokyklos pirmokai ir jų tėveliai taip pat prisijungė prie šios akcijos.

Šventės pradžioje direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Stankaitienė pirmokėliams papasakojo apie medžių teikiamą naudą, o mokinukai pavaduotoją stebino savo žiniomis...

Tėveliai kasė duobes, o vaikai nekantriai laukė, kol galės palaistyti medelius savo atsineštais laistytuvėliais. Pirmokų pagalbos prireikė ir pririšant medelius. Pasodinome, pasimatavome kurie esame aukštesni: ąžuoliukai ar mes, pirmokai. Pasižadėjome lenktyniauti, kurie greičiau užaugs.

Šventės pabaigoje aplink pasodintus ąžuoliukus sukome ratelius, dainavome dainas.

Gera žinoti, kad, eidami mokyklos taku, galėsime grožėtis ąžuolais, kuriuos patys kažkada pasodinome.

 

Pirmokų mokytojos Rita Diržienė ir Judita Dieninienė
Ankstesnės naujienos


Rugsėjo 21 d. Raseinių Šaltinio pagrindinės mokyklos gamtosauginio projekto ,,Pažink ir atrask“ dalyviai – trisdešimt 6-10 klasių mokinių ir keletas mokytojų – buvo maloniai priimti Viduklės girininkijos girininko Raimundo Juzikio, kurio ,, pamoka“ vyko Blinstrubiškių miške.