Renginiai

Jaunųjų matematikų komandinė olimpiada

Šių metų spalio 26 dieną Raseinių Šaltinio pagrindinėje mokykloje jau devintą kartą vyko 5-6 klasių jaunųjų matematikų komandinė olimpiada „Šaltinėlio“ taurei laimėti. Sprendžiant uždavinius dalyvavo šešių rajono mokyklų komandos. Kol mokiniai sprendė netradicinius uždavinius, mokytojai mokėsi kurti testus kompiuteriu ir klausėsi paskaitos „ Testų kūrimas PowerPoint programa“. Paskaitą vedė Šaltinio pagrindinės mokyklos mokytojos V.Drungėlienė ir R.Stulgytė. Vėliau mokytojai susirinko išklausyti uždavinių sprendimų ir vertinimų, kuriuos pristatė matematikos mokytojos L.Ačaitė ir L.Kisielienė.

Po sunkaus darbo mokiniai galėjo atsipūsti mokyklos skaitykloje, žiūrėdami nuotaikingus animacinius filmukus. Pereinamoji taurė šiais metais atiteko Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos jaunųjų matematikų komandai, kurią ruošė mokytojos R.Škeršpilytė ir R.Varneckienė. Nuoširdžiai sveikiname nugalėtojus.

Malonių dovanų sulaukėme iš Šaltinio pagrindinės mokyklos mokinių tėvelių-rėmėjų: Raseinių Kredito uniją atstovaujančios administratorės Birutės Žiūraitienės, UAB „GUSTAVA“ įmonės savininkės Vilmos Kliknienės. Visi labai džiaugėsi burnoje tirpstančiomis bandelėmis. Jas renginiui parūpino UAB „LAUGENA“ komercijos direktorė R Laurynaitė.

Dėkojame rėmėjams už dovanas, mokyklos administracijai ir Raseinių švietimo centrui už palaikymą ir pagalbą, organizuojant renginį. Ačiū mokytojams už dėmesį mokiniams ir matematikai.

Kitais mokslo metais lauksime gausesnio mokinių būrio jau jubiliejinėje „Šaltinėlio“ olimpiadoje.

Matematikos mokytojos L.Ačaitė, L.Kisielienė
Ankstesnės naujienos


Su auksaspalviu rudeniu į mokyklą atkeliauja Rudenėlio šventė. Pradinių klasių mokiniai savo parodėlę skyrė Mokytojų dienai paminėti.

Gera žinoti, kad, eidami mokyklos taku, galėsime grožėtis ąžuolais, kuriuos patys kažkada pasodinome.

Rugsėjo 21 d. Raseinių Šaltinio pagrindinės mokyklos gamtosauginio projekto ,,Pažink ir atrask“ dalyviai – trisdešimt 6-10 klasių mokinių ir keletas mokytojų – buvo maloniai priimti Viduklės girininkijos girininko Raimundo Juzikio, kurio ,, pamoka“ vyko Blinstrubiškių miške.