Renginiai

Rudenėlio šventė

Su auksaspalviu rudeniu į mokyklą atkeliauja Rudenėlio šventė. Pradinių klasių mokiniai savo parodėlę skyrė Mokytojų dienai paminėti. Šventės atidaryme visus eilėraščių posmais pasveikino skaitovų būrelio mokiniai. Parodėlės juostelę perkirpo direktorės pavaduotojos Violeta Bakutienė ir Jolanta Stankaitienė. Prie kiekvienos klasės puikavosi stalai su įdomiais, kūrybingais darbeliais iš rudens gėrybių: čia gyvatė šliaužia samanų patale, čia iš po lapų dvi akelės žybsi, čia burinis laivas skrodžia jūros bangomis... Paroda sudomino ir vyresnių klasių mokinius, kurie išdrįso net ragauti ir "gadinti" darbelius. Vaikai su nekantrumu laukia jau kitų metų parodos, nes pasižvalgę po parodą sugalvojo, ką padarys kitą rudenį.

Mokytojai: V.Barakauskienės, Ž.Kapočiaus
Ankstesnės naujienos


Gera žinoti, kad, eidami mokyklos taku, galėsime grožėtis ąžuolais, kuriuos patys kažkada pasodinome.

Rugsėjo 21 d. Raseinių Šaltinio pagrindinės mokyklos gamtosauginio projekto ,,Pažink ir atrask“ dalyviai – trisdešimt 6-10 klasių mokinių ir keletas mokytojų – buvo maloniai priimti Viduklės girininkijos girininko Raimundo Juzikio, kurio ,, pamoka“ vyko Blinstrubiškių miške.