Renginiai

Gamtosauginių mokyklų programos veiklos diena

Lapkričio 7 - oji diena skelbiama tarptautine Gamtosauginių mokyklų programos veiklos diena (World Day of Action).

Ši diena šiemet rengiama pirmą kartą. Planuojama, kad ji taps tradicine kasmetine tarptautine Gamtosauginių mokyklų diena. Tikimasi, kad ši diena bus ypatinga, nes Gamtosauginės mokyklos visame pasaulyje imsis veiksmų už tvaresnį pasaulį. Įvairių šalių mokykloms siūloma lapkričio 7 - tą dieną savo pasirinkta tema surengti veiklą, kuria atkreiptų bendruomenės dėmesį į mūsų tvaraus pasaulio poreikius.

Mūsų mokykla pasirinko temą „Atliekos.“ Visuose mokyklos aukštuose pastatytos spalvingos šiukšliadėžės, pažymėtos nuotaikingais skiriamaisiais ženklais. Jos greitai patraukė mokinių ir kitų bendruomenės narių dėmesį. Klasių auklėtojai ir mokytojai, pasikalbėję su mokiniais, pastebėjo, jog daugelis mokinių supranta, jog atliekas būtina rūšiuoti. Ne vienas, paskatintas tėvų ir mokytojų, jau seniai užsiima šia prasminga veikla. Tad nenuostabu, kad mokiniai, perskaitę užrašus ant šiukšliadėžių, atliekas skubėjo mesti į joms skirtas vietas. Šia veikla siekiama, kad visi bendruomenės nariai jaustųsi atsakingi už aplinką, kurioje dirba ir mokosi, ir už pasaulį, kuriame gyvena.
Ankstesnės naujienos


Konkursą vedė Raseinių Šaltinio pagrindinės mokyklos 10b klasės mokinės Rugilė Ivoškaitė ir Enrika Tamulevičiūtė, kurios išradingai pradėjo konkursą pasakodamos anekdotus, o ir konkurso pavadinimas vertė šypsotis.

Šį spalį labai dažnai norėjosi išjungti televizorių ir radiją, kad nebegirdėtume 2012 metų rudenį populiariausių žodžių: koalicija, atominė elektrinė, referendumas, rinkėjų papirkinėjimas...

Šių metų spalio 26 dieną Raseinių Šaltinio pagrindinėje mokykloje jau devintą kartą vyko 5-6 klasių jaunųjų matematikų komandinė olimpiada „Šaltinėlio“ taurei laimėti.

Su auksaspalviu rudeniu į mokyklą atkeliauja Rudenėlio šventė. Pradinių klasių mokiniai savo parodėlę skyrė Mokytojų dienai paminėti.

Gera žinoti, kad, eidami mokyklos taku, galėsime grožėtis ąžuolais, kuriuos patys kažkada pasodinome.