Renginiai

Konkursas „Mokyklos takais“

Š.m. lapkričio 15 d. Šaltinio pagrindinės mokyklos aktų salėje vyko jau tradiciniu tapęs konkursas „Mokyklos takais“.

Šį konkursą inicijavo ir parengė istorijos mokytoja Liuda Janušienė. Konkurse dalyvavo aštuonios 5 ir 6 klasių mokinių   komandos. Visos komandos buvo paruošusios įspūdingus prisistatymus, gražias emblemas.

Mokiniai atsakinėjo į klausimus apie mokyklos istoriją, statistinius duomenis . Ne vienam teko pasukti galvą, kaip atsakyti į tokį, atrodytų paprastą, klausimą-„Kas yra mokyklos himno žodžių autorius?“ arba „Kiek mokomųjų kabinetų yra mūsų mokykloje“?

Daug gražių emocijų vaikams sukėlė klausimai apie mokykloje dirbančius mokytojus. Buvo rodomos mokytojų vaikystės nuotraukos, kurias komandų dalyviai turėjo atpažinti.

Daugeliui patiko dar viena užduotis, kai reikėjo atspėti koks mokytojas ir kuria tarme skaito pasaką.

Nuotaikingai renginį vedė istorijos mokytojas Jonas Janušas.

Skaičiuodama komandų surinktus taškus, įtemptai dirbo kompetentinga vertinimo komisija. Joje padirbėti maloniai sutiko Raseinių krašto istorijos muziejaus direktorė Birutė Kulpinskaitė, mokyklos tarybos narys Eividas Chmieliauskis, mokyklos tėvų komiteto narė Dainora Bakutienė, pradinių klasių mokytoja Rita Diržienė bei mokyklos muziejaus vadovė Virgilija Masaitienė. Susumavus taškus, paaiškėjo, kad pirmąją vietą užėmė 6a klasė, antrąją vietą- 5d,o trečiąją- 6b klasė.

Nugalėtojams mokyklos direktorė Vaiva Zubrickienė įteikė padėkas bei dovanėles.

Nepastebimai prabėgo 2 valandos, kurios davė daug žinių ir teigiamų emocijų ne tik komandų dalyviams, bet ir susirinkusiems savo komandas palaikyti Šaltinio pagrindinės mokyklos mokiniams bei mokytojams.

Autorius: Virgilija MasaitienėAnkstesnės naujienos


Maironis grįžta. Grįžta su kiekviena karta vis kitas, jis vienaip ar kitaip atsiliepia pašauktas, prisimintas. Taip ir šiais metais, švenčiant Poeto 150 metų jubiliejų.

Lapkričio 7 - oji diena skelbiama tarptautine Gamtosauginių mokyklų programos veiklos diena (World Day of Action).

Konkursą vedė Raseinių Šaltinio pagrindinės mokyklos 10b klasės mokinės Rugilė Ivoškaitė ir Enrika Tamulevičiūtė, kurios išradingai pradėjo konkursą pasakodamos anekdotus, o ir konkurso pavadinimas vertė šypsotis.

Šį spalį labai dažnai norėjosi išjungti televizorių ir radiją, kad nebegirdėtume 2012 metų rudenį populiariausių žodžių: koalicija, atominė elektrinė, referendumas, rinkėjų papirkinėjimas...

Šių metų spalio 26 dieną Raseinių Šaltinio pagrindinėje mokykloje jau devintą kartą vyko 5-6 klasių jaunųjų matematikų komandinė olimpiada „Šaltinėlio“ taurei laimėti.