Renginiai

Valanda su Maironiu

Maironis grįžta. Grįžta su kiekviena karta vis kitas, jis vienaip ar kitaip atsiliepia pašauktas, prisimintas. Taip ir šiais metais, švenčiant Poeto 150 metų jubiliejų. ,,Valanda su Maironiu“ - taip vadinosi renginys, į kurį lapkričio 7 dieną skubėjo 5 – 10 klasių mokiniai, mokytojai, mokyklos administracija ir visi, kam Maironio poezijos pamokos nepamirštos. Valanda netruko praeiti, nes susitikimas su Poetu buvo imtymus ir šiltas. Jo eilės artimos ne tik suaugusiam žmogui, ieškančiam paramos ir dvasinio palaikymo, supratimo, bet ir paaugliui, neramiam, ieškančiam, pilnam jaunatviško maksimalizmo. Įvairios mokytojų ir mokinių eilėraščių skaitymo interpretacijos, dainos – tai puikiausia Poetui dovana jubiliejaus proga.

Autorius: Virginija TamošaitienėAnkstesnės naujienos


Lapkričio 7 - oji diena skelbiama tarptautine Gamtosauginių mokyklų programos veiklos diena (World Day of Action).

Konkursą vedė Raseinių Šaltinio pagrindinės mokyklos 10b klasės mokinės Rugilė Ivoškaitė ir Enrika Tamulevičiūtė, kurios išradingai pradėjo konkursą pasakodamos anekdotus, o ir konkurso pavadinimas vertė šypsotis.

Šį spalį labai dažnai norėjosi išjungti televizorių ir radiją, kad nebegirdėtume 2012 metų rudenį populiariausių žodžių: koalicija, atominė elektrinė, referendumas, rinkėjų papirkinėjimas...

Šių metų spalio 26 dieną Raseinių Šaltinio pagrindinėje mokykloje jau devintą kartą vyko 5-6 klasių jaunųjų matematikų komandinė olimpiada „Šaltinėlio“ taurei laimėti.

Su auksaspalviu rudeniu į mokyklą atkeliauja Rudenėlio šventė. Pradinių klasių mokiniai savo parodėlę skyrė Mokytojų dienai paminėti.