Renginiai

Šaltinyje – naujas renginys

Gruodžio 14 d. Raseinių Šaltinio pagrindinėje mokykloje vyko visai mokyklos bendruomenei reikšmingas renginys – bendruomenės diena „Visi skirtingi – tuo ir turtingi“. Šios gražios iniciatyvos tikslas – sukurti mokykloje kuo šiltesnę aplinką skirtingoms bendruomenės kartoms susitikti, pabendrauti, pasimokyti vieniems iš kitų.

Ilgai buvo ruoštasi šiai naujai mokyklos tradicijai, t. y. grandiozinei bendruomenės dienai. Vyko įvairūs neformalūs susitikimai, kurių metu sprendėme, kurios klasės jungsis į koncentrus, o kurios bendruomenės dieną praleis tik su savo klasės draugais ir jų šeimos nariais. Tad šią dieną į mokyklą rinkosi ne tik moksleiviai, mokytojai, administracija, aptarnaujantis personalas, bet ir moksleivių artimieji.

1-4 klasių mokiniai gamino Kalėdinius papuošimus eglutėms ir jais puošė mokyklos vidinį kiemelį bei eglutes prie mokyklos įėjimo. 5a ir 5c karpė karpinius ir jais puošė aktų salę. 5b savo klasėje kūrė papuošalus bei atvirukus Kalėdoms. 5d darė kalėdinius skirtukus. 6a kepė kalėdinius meduolius, 6b gamino suvenyrus iš vilnos, 6c - rankdarbius. Septintokai aktų salėje tėveliams M. Kliknai ir J. Šimaitienei padedant dalyvavo jų surengtoje užduočių popietėje. Aštuntokai sporto salėje rengė šeimų netradicinių rungčių varžybas, o devintokai ir dešimtokai kūrė atvirukus.

Manome, kad ši bendruomenės diena taps mokyklos tradicija, nes ji padėjo mokiniams atsiskleisti kitokioje socialinėje ir kultūrinėje erdvėje, manome, kad kiekvienas iš jų suprato, jog yra ne tik mokyklos mokinys, bet ir svarbi bendruomenės dalis, jos kūrėjas, atsakingas už jos raidą ir identiteto išsaugojimą. O svarbiausia, tikimės, kad šis renginys sustiprins tėvelių – globėjų ryšius su mūsų mokyklos bendruomene ir kitais metais mus aplankys dar didesnis tėvelių būrys.

Mokinių taryba
Ankstesnės naujienos


Š.m. lapkričio 15 d. Šaltinio pagrindinės mokyklos aktų salėje vyko jau tradiciniu tapęs konkursas „Mokyklos takais“.

Maironis grįžta. Grįžta su kiekviena karta vis kitas, jis vienaip ar kitaip atsiliepia pašauktas, prisimintas. Taip ir šiais metais, švenčiant Poeto 150 metų jubiliejų.

Lapkričio 7 - oji diena skelbiama tarptautine Gamtosauginių mokyklų programos veiklos diena (World Day of Action).

Konkursą vedė Raseinių Šaltinio pagrindinės mokyklos 10b klasės mokinės Rugilė Ivoškaitė ir Enrika Tamulevičiūtė, kurios išradingai pradėjo konkursą pasakodamos anekdotus, o ir konkurso pavadinimas vertė šypsotis.

Šį spalį labai dažnai norėjosi išjungti televizorių ir radiją, kad nebegirdėtume 2012 metų rudenį populiariausių žodžių: koalicija, atominė elektrinė, referendumas, rinkėjų papirkinėjimas...