Renginiai

Kaziuko mugė skelbė pavasarį

Kovo pirmąją švenčiame kalendorinio pavasario pradžią. Nors gatvėse dar kalnai sniego, penktadienį mokykloje linksmai šurmuliavusi tradicinė Kaziuko mugė pavasariškai nuteikė ne vieną. Kaziukas ir Kazytė pasveikino susirinkusius ir pakvietė ilgai derėtis ir kišenes pilnas prisidėti.

O prisidėti tikrai buvo ko. Visą savaitę, o gal ir ilgiau, pradinukai (ir jų tėveliai) suko galveles, ką čia padaryti savo mažomis rankelėmis. Ir sugalvojo, ir padarė, ir prigamino - net gražu buvo žiūrėti. Nustebino prekių gausa, pardavėjų išradingumas, pirkėjų mokėjimas derėtis...

Visi liko patenkinti. Kaip puiku, kad pavasaris į mokyklą atneša tokią smagią šventę!

Autorius: Vitalija BarakauskienėAnkstesnės naujienos


Gruodžio 14 d. Raseinių Šaltinio pagrindinėje mokykloje vyko visai mokyklos bendruomenei reikšmingas renginys – bendruomenės diena „Visi skirtingi – tuo ir turtingi“.

Š.m. lapkričio 15 d. Šaltinio pagrindinės mokyklos aktų salėje vyko jau tradiciniu tapęs konkursas „Mokyklos takais“.

Maironis grįžta. Grįžta su kiekviena karta vis kitas, jis vienaip ar kitaip atsiliepia pašauktas, prisimintas. Taip ir šiais metais, švenčiant Poeto 150 metų jubiliejų.

Lapkričio 7 - oji diena skelbiama tarptautine Gamtosauginių mokyklų programos veiklos diena (World Day of Action).

Konkursą vedė Raseinių Šaltinio pagrindinės mokyklos 10b klasės mokinės Rugilė Ivoškaitė ir Enrika Tamulevičiūtė, kurios išradingai pradėjo konkursą pasakodamos anekdotus, o ir konkurso pavadinimas vertė šypsotis.