Renginiai

Atvira – integruota anglų kalbos ir technologijų pamoka Raseinių Šaltinio pagrindinėje mokykloje

Gegužės 13-ąją Raseinių Šaltinio pagrindinės mokyklos anglų kalbos vyresnioji mokytoja Aneta Gagilaitė, anglų kalbos mokytoja metodininkė Rita Lukošiūtė ir technologijų mokytoja metodininkė Rasa Turskienė kvietė visus rajono mokytojus į atvirą – integruotą pamoką, kurios tema „Mūsų šventės“. Pamokos tikslas – parodyti mokiniams, kuo anglų kalba yra naudinga realiame gyvenime ir kaip, integruojant technologijų ir anglų kalbos dalykus, galima puikiai dirbti kartu ir pagaminti mokinių mėgstamą saldėsį – „Tinginį“.

Pamokos metu mokiniai prisiminė ir išmoko virtuvės įrankių pavadinimus anglų kalba, technologijų mokytoja Rasa Turskienė čia pat juos pademonstravo. Svarbiausia pamokos dalis buvo „Tinginio“ gaminimas. Mokiniai dėliojo sakinius, vertė juos ir patys kūrė receptą, kuriuo naudodamiesi gamino „Tinginį“. Kiekvienas gaminimo etapas buvo aptartas ir anglų, ir lietuvių kalbomis. Rezultatas puikus: pamokoje mokiniai tobulino anglų kalbos gebėjimus maisto ruošimo tema, išmoko virtuvės įrankių pavadinimus, pabandė sukurti „Tinginio“ receptą, na ir, žinoma, kiekvienas mokinys pagamino ir išsinešė iš pamokos po gabalėlį savo „Tinginio“.

Pamokos tikslai buvo įgyvendinti su kaupu, mokiniai patenkinti tiek pamokos eiga, tiek jos rezultatu. Gaila, kad rajono mokytojų ši pamoka nesudomino ir dėl įvairių priežasčių jie negalėjo joje dalyvauti. Ateityje tikimės didesnio rajono mokytojų aktyvumo ir bendradarbiavimo.

 Anglų kalbos vyresnioji mokytoja Aneta Gagilaitė
Ankstesnės naujienos


1-4 kl. mokiniai ir jų tėveliai dalyvauja projekte „Graži aplinka, doras žmogus“. Balandžio 25 d. mokyklos skaitykloje vyko 1a, 1b ir 4c kl. mokinių susitikimas su Dubysos regioninio parko ekologu V. Greičiumi.

Garbė tautai, kuri pasiryžusi viską atiduoti dėl savo Laisvės ir Nepriklausomybės “, „ Tai mūsų gimtinė, patriotų šalis, gintaro kraštas “, „ Lietuva – pasaka, kur staug geležinis vilks “ – tokius žodžius mokiniai išrašė ant trispalvių juostų, papuošusių Šaltinio pagrindinės mokyklos kiemelį.

Šių metų kovo 7 dieną Raseinių Šaltinio pagrindinėje mokykloje vyko istorijos žinių konkursas „Pirmyn į praeitį“. Jį vedė mūsų mokyklos mokytojas Jonas Janušas.

Kovo pirmąją švenčiame kalendorinio pavasario pradžią. Nors gatvėse dar kalnai sniego, penktadienį mokykloje linksmai šurmuliavusi tradicinė Kaziuko mugė pavasariškai nuteikė ne vieną.

Gruodžio 14 d. Raseinių Šaltinio pagrindinėje mokykloje vyko visai mokyklos bendruomenei reikšmingas renginys – bendruomenės diena „Visi skirtingi – tuo ir turtingi“.