Startavo projektas „Graži aplinka, doras žmogus“

1-4 kl. mokiniai ir jų tėveliai dalyvauja projekte „Graži aplinka, doras žmogus“. Balandžio 25 d. mokyklos skaitykloje vyko 1a, 1b ir 4c kl. mokinių susitikimas su Dubysos regioninio parko ekologu V. Greičiumi.

Ekologas papasakojo apie miško svarbą žmogui, ekologines žemės problemas. Vaikai minė mįsles, klausėsi paukščių balsų. Po to mokyklos beržynėlyje kėlėme tėvelių pagamintus inkilus. Tikimės, kad jau šiemet juose apsigyvens giesmininkai.

Garbė tautai, kuri pasiryžusi viską atiduoti dėl savo Laisvės ir Nepriklausomybės “, „ Tai mūsų gimtinė, patriotų šalis, gintaro kraštas “, „ Lietuva – pasaka, kur staug geležinis vilks “ – tokius žodžius mokiniai išrašė ant trispalvių juostų, papuošusių Šaltinio pagrindinės mokyklos kiemelį.

Šių metų kovo 7 dieną Raseinių Šaltinio pagrindinėje mokykloje vyko istorijos žinių konkursas „Pirmyn į praeitį“. Jį vedė mūsų mokyklos mokytojas Jonas Janušas.

Kovo pirmąją švenčiame kalendorinio pavasario pradžią. Nors gatvėse dar kalnai sniego, penktadienį mokykloje linksmai šurmuliavusi tradicinė Kaziuko mugė pavasariškai nuteikė ne vieną.

Gruodžio 14 d. Raseinių Šaltinio pagrindinėje mokykloje vyko visai mokyklos bendruomenei reikšmingas renginys – bendruomenės diena „Visi skirtingi – tuo ir turtingi“.

Š.m. lapkričio 15 d. Šaltinio pagrindinės mokyklos aktų salėje vyko jau tradiciniu tapęs konkursas „Mokyklos takais“.