Renginiai

,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs'' 3-4 klasių mokinių zoninėse varžybose iškovota III vieta

Kovo 14 d. Kėdainių rajono Krakių M. Katkaus gimnazijoje vyko zoninės BUM mokinių olimpinio festivalio 3-4 klasių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs'' varžybos. Dalyvavo 4 komandos: Kėdainių, Jurbarko, Kauno rajono ir Raseinių. Varžybos sekėsi  gerai, bet pasiekti aukščiausių rezultatų greičiausiai sutrukdė organizavimo tvarka, padarytos nedidelės klaidos, kai kurių estafečių neatidirbtos detalės, o gal ir fortūnos stoka. Iškovota garbinga III vieta.

Mokiniai buvo apdovanoti asmeniniais diplomais ir  geros nuotaikos grįžo namo. Tikimės, kad kitais metais dalyvaus daugiau komandų iš miesto mokyklų (šiais metais nedalyvavo nė viena) ir galėsime geriau pasiruošti, pasitikrinti savo komandos galimybes bei siekti naujų pergalių.  

Dėkojame kūno kultūros mokytojui Mindaugui Zybartui, kuris lydėjo į varžybas ir padėjo jų metu.

Pradinių klasių mokytojas Ž. Kapočius

 
Ankstesnės naujienos


Kovo 12 dieną Raseinių Šaltinio pagrindinės mokyklos 5c klasės mokinys Nojus Globys dalyvavo LRT laidos ,,Lietuvos tūkstantmečio vaikai” filmavime. Sveikiname ir džiaugiamės, jog Nojus, įveikęs daugybę konkurentų, pateko į televizijos atrinktųjų dvyliktuką. Patikėkite, patekti tikrai verta!

Būtent taip vadinosi projektas, kurį mūsų mokyklos 7a klasės  mokiniai pristatė keturioliktoje tarptautinėje moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos darbų bei projektų konferencijoje. Ji vyko Šiaulių universiteto bibliotekoje  2014 m. kovo 7 d.  

Mokykloje vyko kūrybinių darbų konkursas ,,Mes rašome žodį ,,Lietuva““

 

Praeityje sukaupta milžiniška žmonijos patirtis nereikalinga pačiai sau – praeičiai. Jos iškovojimai reikalingi patvirtinti dabarties darbams ir tvarios ateities kūrybai – taigi, pirmyn į praeitį! 

Raseinių Šaltinio pagrindinė mokykla yra pripažinta ne tik kaip sportiškiausia mokykla, pasiekusi aukštų sportinių laimėjimų, bet ir kurianti bei puoselėjanti sportines tradicijas.