Renginiai

Fotografijų paroda ,,Žmonės''

Žmonija formuojasi tik kolektyve: vienas žmogus niekada neužauga, – žmogus augina žmogų.
Žmogus yra toks, koks pats save sukuria.
Sugebėjimų dirbti su žmonėmis yra tiek, kiek yra žmonių.
Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko.
Žmogus turi  būti stipresnis negu jo jausmas.
Reikia daug išgyventi, kad taptum žmogumi.
Yra tik vienas skirtumas tarp išprotėjusio žmogaus ir manęs. Aš - neišprotėjęs.
Žmogus skiriasi nuo visų būtybių sugebėjimu juoktis.
Pakanka akimirkos, kad taptum didvyriu, bet reikia viso gyvenimo, kad taptum žmogumi.
Būk tokiu žmogumi, kokį norėtum sutikti.
Gebėjimas sukurti gerą nuotrauką – tai ne Dievo dovana. To galima išmokti.

Kovo 18 d. mūsų mokyklos priešsalėje buvo pristatyta nauja fotografijų paroda  „Žmonės“ . Fotografijų autorės 5 – 8 klasių merginos: Karolina V., Agneta D. M., Akvilė J., Deimantė A., Silvija S., Domantė K., Augustė J., Gabija Ž., Fausta U., Agnė G., Toma V., Greta  A., Darija B., Deimantė Ž. ir Karolina K.

Aplankius parodą bus galima pasigrožėti tikrai originaliai ir skirtingai „pagautomis“ nuotaikomis, sustabdytomis žmonių gyvenimo akimirkomis. Ši paroda bei kiekviena nuotrauka  turi savo istoriją, tik Jums, lankytojai, reikia pabandyti jas perskaityti... O kad galėtumėte tai padaryti – kviečiame į priešsalę...

Dailės vyresnioji mokytoja Rasa Tytmonaitė
Ankstesnės naujienos


Kas per šviesa lange plevena?
Tai saulė rytmetinė? Va, ir ne.
Kažkas ten ,,Facebooke“ tyloj skrebena
Vienatvėj, ilgesy, nakčia...

Tokia aliuzija į Viljamo Šekspyro eilutes pamoką 8 b klasėje pradėjo rašytoja Ilzė Butkutė. Kai vaikai liovėsi juoktis, kurianti praktikantė pasiteiravo, kur dar susitinka šiuolaikinės džiuljetos ir šiuolaikiniai romeo. 
– ,,Facebooke!“ Na, ir dar ,,Draugas.lt“ ,– šmaikštavo aštuntokai.

Kovo 14 d. Kėdainių rajono Krakių M. Katkaus gimnazijoje vyko zoninės BUM mokinių olimpinio festivalio 3-4 klasių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs'' varžybos. Dalyvavo 4 komandos: Kėdainių, Jurbarko, Kauno rajono ir Raseinių. Varžybos sekėsi  gerai, bet pasiekti aukščiausių rezultatų greičiausiai sutrukdė organizavimo tvarka, padarytos nedidelės klaidos, kai kurių estafečių neatidirbtos detalės, o gal ir fortūnos stoka. Iškovota garbinga III vieta.

Kovo 12 dieną Raseinių Šaltinio pagrindinės mokyklos 5c klasės mokinys Nojus Globys dalyvavo LRT laidos ,,Lietuvos tūkstantmečio vaikai” filmavime. Sveikiname ir džiaugiamės, jog Nojus, įveikęs daugybę konkurentų, pateko į televizijos atrinktųjų dvyliktuką. Patikėkite, patekti tikrai verta!

Būtent taip vadinosi projektas, kurį mūsų mokyklos 7a klasės  mokiniai pristatė keturioliktoje tarptautinėje moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos darbų bei projektų konferencijoje. Ji vyko Šiaulių universiteto bibliotekoje  2014 m. kovo 7 d.  

Mokykloje vyko kūrybinių darbų konkursas ,,Mes rašome žodį ,,Lietuva““