Renginiai

Anglų kalbos viktorina „English ABC“

Kovo - balandžio mėn. mokykloje vyko anglų kalbos viktorinos 2a ir 2b klasių mokiniams „English ABC“. Jų tikslas - ugdyti mokinių domėjimąsi anglų kalba, sudaryti sąlygas kūrybiškai pritaikyti savo žinias, skatinti mokinių - tėvų bendravimą ir bendradarbiavimą. 

Viktorinose mokiniai varžėsi komandomis. Džiugu, kad 2a klasėje dalyvavo šauni tėvelių komanda, kuri turėjo atlikti tokias pačias užduotis anglų kalba, kaip ir jų vaikai. Užduotys skatino prisiminti abėcėlės raides, garsus, išmoktus spalvų, žaislų pavadinimus, prielinksnių vartojimą. Skaitymo užduotis atskleidė dalyvių kūrybinius gebėjimus. Mokiniai smagiai traukė angliškas daineles. Renginio pabaigoje dalyviams buvo įteikti padėkos raštai ir skirtukai su anglų kalbos abėcėle.

2a klasės mokinės Livijos L. mama pasidžiaugė: „Renginys buvo įdomus tiek vaikams, tiek jų tėveliams. Sukurta jauki, šilta ir draugiška aplinka, įdomios ir nuotaikingos užduotys kėlė nuotaiką. Tėveliams buvo gera stebėti vaikus, nesunkiai įveikiančius viktorinos užduotis, o vaikams - savo tėvus, besistengiančius pasirodyti ne prasčiau už atžalas. Viktorina įrodė, kokia naudinga yra mokinių, mokytojų ir tėvų partnerystė. Ačiū mokytojoms už gerą nuotaiką, entuziazmą ir linkime, kad ši viktorina taptų gražia kasmetine tradicija, kviečiančia vaikus ir jų tėvelius išbandyti jėgas anglų kalbos labirintuose“. Smiltės M. mama padėkojo: „Esu dėkinga visoms mokytojoms už naujas idėjas bendraujant su tėvais. Maloniai stebina mokytojų išradingumas, mokėjimas suburti vaikus ir jų tėvelius bendroms veikloms, kurios skatina tobulėti“.

Smagu, kad dalyviai nepabijojo iššūkio išbandyti savo jėgas ir smagiai varžėsi viktorinose. Tikimės, kad įspūdžiai, geros emocijos, įgytos žinios praturtino kiekvieną dalyvį.

Anglų kalbos mokytojos I. Šablauskienė,  K. Vileišienė,  L. Ivoškienė
Ankstesnės naujienos


Raseinių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje visą kovo mėnesį vyko rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų piešinių konkurso „Graži tu, mano brangi Tėvyne'' paroda. 

Organizuojame vasaros dienos stovyklą vaikams! Ši stovykla yra skirta vaikams, siekiantiems susipažinti su anglų kalba ir tobulinti užsienio kalbos žinias. Stovykloje lavinami ne tik vaikų užsienio kalbos įgūdžiai, tačiau ir bus organizuojama aktyvi laisvalaikio praleidimo programa. Kviečiame kūrybingus vaikus į pačią šauniausią dienos stovyklą Raseiniuose. Dienos stovykla skirta 6 - 11 metų vaikams, siekiant užtikrinti vaikų užimtumą vasaros atostogų metu.

Kovo 27 dieną mūsų mokykloje vyko viena svarbiausių ir įspūdingiausių švenčių „Mokyklos garbė“. Šioje šventėje dayvavo mokyklos tarybos pirmininkė Viktorija Kenstavičienė, tėvų komiteto pirmininkas Saulius Matelis, mokyklos tarybos narys Kęstutis Savickas ir kiti svečiai. 

  Kovo 27 d. Šaltinio pagrindinėje mokykloje mokiniai dalyvavo tradicinėje rusų kalbos dienų šventėje. Dalyvaudami dienose mokiniai, kurie mokosi rusų kalbos, turėjo galimybę pagilinti savo žinias, praturtinti žodyną.

Kovo 27 dieną  Šaltinio pagrindinėje mokykloje vyko rajoninis priešmokyklinio amžiaus vaikų meninio skaitymo konkursas. Norą dalyvauti jame pareiškė 24 priešmokyklinukai iš įvairių rajono ugdymo įstaigų.