Renginiai

Edukacinė vasaros dienos stovykla „Šaltinėlis“

Organizuojame vasaros dienos stovyklą vaikams!

Ši stovykla yra skirta vaikams, siekiantiems susipažinti su anglų kalba ir tobulinti užsienio kalbos žinias. Stovykloje lavinami ne tik vaikų užsienio kalbos įgūdžiai, tačiau ir bus organizuojama aktyvi laisvalaikio praleidimo programa. Kviečiame kūrybingus vaikus į pačią šauniausią dienos stovyklą Raseiniuose.
Dienos stovykla skirta 6 - 11 metų vaikams, siekiant užtikrinti vaikų užimtumą vasaros atostogų metu.

Kai oras, šiluma nelepins, ieškosime pramogų viduje, kai saulutė žeme ritinėsis, dumsime į lauką.

Stovyklos vieta: kaimo turizmo sodyba „Karpynė“ (Karpynės g. 2, Gabšių k. Raseinių r. LT-60192).

Pamainos trukmė: 2014-06-23 iki 2014-06-27 (nuo pirmadienio iki penktadienio).

Stovyklautojus atveža tėvai: nuo 8.00 val. iki 8.15 val.

Stovyklautojus pasiima (arba išleidžiami su raštišku tėvų sutikimu): nuo 17.00 val. iki 17.15 val.

Maitinimas: tris kartus per dieną ,,Karpynės“ restorane.

Stovyklos kaina: 270 Lt (Į kainą įskaičiuotos visos priemonės, naudojamos veikloje, maitinimas). 
Lankantiems edukacinio centro anglų k. užsiėmimus, broliams ir sesutėms - 10 proc. nuolaida.

Vadovės: K. Vileišienė, I. Šablauskienė, A. Gagilaitė
Ankstesnės naujienos


Kovo 27 dieną mūsų mokykloje vyko viena svarbiausių ir įspūdingiausių švenčių „Mokyklos garbė“. Šioje šventėje dayvavo mokyklos tarybos pirmininkė Viktorija Kenstavičienė, tėvų komiteto pirmininkas Saulius Matelis, mokyklos tarybos narys Kęstutis Savickas ir kiti svečiai. 

  Kovo 27 d. Šaltinio pagrindinėje mokykloje mokiniai dalyvavo tradicinėje rusų kalbos dienų šventėje. Dalyvaudami dienose mokiniai, kurie mokosi rusų kalbos, turėjo galimybę pagilinti savo žinias, praturtinti žodyną.

Kovo 27 dieną  Šaltinio pagrindinėje mokykloje vyko rajoninis priešmokyklinio amžiaus vaikų meninio skaitymo konkursas. Norą dalyvauti jame pareiškė 24 priešmokyklinukai iš įvairių rajono ugdymo įstaigų. 

Viena iš 365 dienų skirta Žemei. O visos kitos kam? Žmogui? Ar Žemė to nusipelnė, kad joje gyvenantis žmogus elgtųsi galvodamas tik apie save? Apie žemės ekologines problemas ir vandens reikšmę kovo 19-21 dienomis gamtos ir socialinių mokslų mokytojai kalbėjo mokiniams ir organizavo renginius. 

Raseinių rajono savanorių tarnyba ir Raseinių krašto naujienų portalas www.manoraseiniai.lt kovo 20 d., ketvirtadienį, Raseinių r. kultūros centre Pasaulinę Žemės dieną pakvietė švęsti kartu ir mus, Šaltinio pagrindinės mokyklos Gruzdiškės skyriaus mokinukus, kadangi atsiliepėme į kvietimą dalyvauti ekologinės iniciatyvos konkurse „Eko?! Logiška!“.