Renginiai

Nacionalinis ASPnet mokyklų susitikimas

Balandžio 10 d. mokyklos direktorė Vaiva Zubrickienė ir mokytoja Liuba Vaigauskienė dalyvavo nacionaliniame ASPnet mokyklų susitikime, kuris vyko Lietuvos nacionalinėje UNESCO galerijoje. Susirinkusius dalyvius pasveikino Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos generalinė sekretorė Marija Drėmaitė, ASPnet nacionalinė koordinatorė Liliana Bugailiškytė-Lideikienė.  27 Lietuvos mokykloms įteikti sertifikatai, patvirtinantys ASPnet narystę, mokyklų vadovai pasirašė dvišales sutartis. Liliana Bugailiškytė-Lideikienė pristatė ASPnet, misiją, iššūkius ir galimybes mokykloms. Šilutės Vydūno gimnazijos ASPnet veiklos koordinatorė Lolita Kučinskienė pasidalino patirtimi apie dalyvavimą Azijos ir Europos šalių fondo mokyklų tinklo projekte. Patraukli patirtis ir naujos galimybės nuskambėjo viliojančiai...

Mokymasis visą gyvenimą – svarbiausias UNESCO švietimo ir mokymosi principas, o nuolatinis patirties įgijimas ir galimybė tobulintis yra svarbiausia vertybė ateičiai. Taigi, keliame bures į naują paiešką!

Mokytoja Liuba Vaigauskienė
Ankstesnės naujienos


Balandžio 10 dieną  mūsų mokyklos aktų salėje įvyko, dabar jau galima sakyti, tradicinis menų ir technologijų konkursas ,,Aš galiu“, kuriame dalyvavo ne tik mūsų mokyklos 7-8 klasių mokiniai. Šiais metais turėjome svečių iš Raseinių Viktoro Petkaus ir Ilgižių pagrindinių mokyklų. 

Mokyklos psichologės atvirų durų savaitės

Susipažinimas su psichologo darbu iš arčiau:

,,Tiesa ir mitai psichologo darbe“ (tėvams, seneliams, globėjams)

Kiekvieno mėnesio paskutinę savaitę:

Antradieniais    9.00 val. - 15.00 val.

Trečiadieniais   9.00 val. - 15.00 val.

Ketvirtadieniais 9.00 val. - 15.00 val. 

Kovo 24-28 dienomis vyko „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“. Šių metų tema - „Skriaudiko portretas“. Aptardami patyčių atsiradimo priežastis, patyčių mažinimo būdus, mokiniai kalbėjo apie skriaudiką.

Kovo - balandžio mėn. mokykloje vyko anglų kalbos viktorinos 2a ir 2b klasių mokiniams „English ABC“. Jų tikslas - ugdyti mokinių domėjimąsi anglų kalba, sudaryti sąlygas kūrybiškai pritaikyti savo žinias, skatinti mokinių - tėvų bendravimą ir bendradarbiavimą. 

Raseinių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje visą kovo mėnesį vyko rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų piešinių konkurso „Graži tu, mano brangi Tėvyne'' paroda.