Renginiai

Šventė ,,Mokyklos garbė“

Kovo 27 dieną mūsų mokykloje vyko viena svarbiausių ir įspūdingiausių švenčių „Mokyklos garbė“. Šioje šventėje dayvavo mokyklos tarybos pirmininkė Viktorija Kenstavičienė, tėvų komiteto pirmininkas Saulius Matelis, mokyklos tarybos narys Kęstutis Savickas ir kiti svečiai.

Šventė, kaip ir kasmet, prasidėjo išdidžiu mokyklos himnu. Skambant didingai muzikai, buvo įnešti apdovanojimai ir mokyklos Garbės knyga, kurioje buvo įrašytas buvęs mūsų mokyklos fizikos mokytojas Petras Vežbavičius. Taip pat šventę savo kalba pradėjo mokyklos direktorė Vaiva Zubrickienė. Visos šventės metu už gerą  mokslą buvo pasveikinti ir pagerbti net 97 mokiniai. Beveik visose klasėse atsirado ir tokių mokinių, kurie per šventę už gerą ir pavyzdingą elgesį buvo apdovanoti diplomu „Garbės ir doros švyturys“. Mokiniai iškilmingai buvo kviečiami į sceną, o jų pasveikinti ateidavo tėveliai. Šventę nuotaikingai ir linksmai vedė aštuntokai Emilė Barakauskaitė ir Ignas Nutautas. Programą savo dainavimu papuošė Austėja Krivickaitė, mergaičių choras, mokyklos tautinių šokių būrelio šokėjai, mokyklos muzikantai: klarnetu grojo Nojus Globys, saksafonu Tadas Šimaitis, pianinu Gabija Karabinaitė. Tai buvo nuostabi šventė ne tik mokiniams, bet ir tėveliams.

Kamilė Savickaitė, 8a klasės mokinė
Ankstesnės naujienos


  Kovo 27 d. Šaltinio pagrindinėje mokykloje mokiniai dalyvavo tradicinėje rusų kalbos dienų šventėje. Dalyvaudami dienose mokiniai, kurie mokosi rusų kalbos, turėjo galimybę pagilinti savo žinias, praturtinti žodyną.

Kovo 27 dieną  Šaltinio pagrindinėje mokykloje vyko rajoninis priešmokyklinio amžiaus vaikų meninio skaitymo konkursas. Norą dalyvauti jame pareiškė 24 priešmokyklinukai iš įvairių rajono ugdymo įstaigų. 

Viena iš 365 dienų skirta Žemei. O visos kitos kam? Žmogui? Ar Žemė to nusipelnė, kad joje gyvenantis žmogus elgtųsi galvodamas tik apie save? Apie žemės ekologines problemas ir vandens reikšmę kovo 19-21 dienomis gamtos ir socialinių mokslų mokytojai kalbėjo mokiniams ir organizavo renginius. 

Raseinių rajono savanorių tarnyba ir Raseinių krašto naujienų portalas www.manoraseiniai.lt kovo 20 d., ketvirtadienį, Raseinių r. kultūros centre Pasaulinę Žemės dieną pakvietė švęsti kartu ir mus, Šaltinio pagrindinės mokyklos Gruzdiškės skyriaus mokinukus, kadangi atsiliepėme į kvietimą dalyvauti ekologinės iniciatyvos konkurse „Eko?! Logiška!“. 

Kovo 17-21 dienomis pradinių klasių mokiniai ir PUG ugdytiniai vykdė projektą „Žemės spalvos“, skirtą Tarptautinei Žemės dienai. Kodėl „Žemės spalvos“? Ogi todėl, kad kasdien vyravo išskirtinis spalvos akcentas ir jį lydinti veikla.