Renginiai

1-2 klasių geriausių skaitytojų išvyka į Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešąją biblioteką

Gražų gegužės 6-osios rytą 1-2 klasių geriausi skaitytojai su mokyklos bibliotekininkėmis išvyko į Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešąją biblioteką. Išvykos tema: „Knygos kelias į mūsų namus“. Mus pasitiko Vaikų literatūros skyriaus darbuotoja Jolanta Gudeikytė. Ji parodė filmuką apie pirmąsias knygas, kurios buvo rašomos molio plokštėse, odoje, pergamente, medinėse lentelėse ir tik daug vėliau popieriuje. Pamatėme pačias didžiausias ir pačias mažiausias knygas. Pažiūrėjus filmuotą medžiagą, bibliotekos darbuotoja klausinėjo vaikus apie įgytas žinias. Teisingiausiai atsakiusieji gavo prizų.

Aplankėme ir mūsų kraštiečio Marcelijaus Martinaičio kambarį, apžiūrėjome poeto žmonos dovanotas knygas, rašomąjį stalą, paties poeto pagamintą suolelį, nusifotografavome prie poeto portreto.

Po to mus pakvietė į žaislotekos kambarį. Visiems mokiniams labai patiko knygų personažai – lėlės. Jų žaislotekoje labai daug, kai kurios atkeliavusios net iš užsienio. Lėles galėjome paimti į rankas, pažaisti.

Už priėmimą esame labai dėkingi Jolantai Gudeikytei, o už išvyką savo mokyklos bibliotekininkėms.

Išvykos dalyviai
Ankstesnės naujienos


Tapti mokiniu - tikras vaiko gyvenimo lūžis, kurį sąlygoja fiziologinė ir psichologinė branda. Pirmokų sėkmingas mokymasis mokykloje labai dažnai priklauso nuo to, kaip praėjo parengiamasis mokyklai laikotarpis. Todėl mūsų mokyklos priešmokyklinukai „matuotis“ pirmoko kuprinę pradėjo gegužės 5-9 dienomis skelbdami akciją „Matuojuosi pirmoko kuprinę“. 

Mažieji šaltiniečiai aktyviai dalyvauja projekte „Visa Lietuva skaito vaikams“ ir noriai kiekvieną dieną klauso skaitomų pasakojimų. Kad susidomėjimas šia veikla neblėstų, mūsų mokyklos bibliotekininkė I. Matelienė pakvietė į svečius Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus darbuotojas. 

Gegužės 7 dieną mokykloje vyko mokinių tarybos organizuojamas tradicinis renginys – „Duetai“. Šiais metais buvo galima dalyvauti mokiniui su mokiniu, mokiniui ir mokytojui, mokiniui su tėvais. Renginyje buvo kviečiami dalyvauti drąsūs, dainuojantys, šokantys, vaidinantys, kūrybiški ar turintys kitų gabumų mokiniai. 

Šiais mokslo metais mūsų mokyklos mokiniai gausiai dalyvavo respublikiniuose lietuvių ir užsienio kalbų žinių pasitikrinimo konkursuose. 

Lietuvoje ir daugelyje kitų pasaulio valstybių kasmet minima Tarptautinė triukšmo supratimo diena, skirta atkreipti visuomenės dėmesį į ilgalaikio triukšmo poveikio sukeliamas neigiamas pasekmes gyventojų sveikatai. 2014 m. balandžio 30 d. Tarptautinė triukšmo supratimo diena buvo minima devynioliktą kartą, o mūsų mokykloje – pirmą kartą.