Renginiai

Vėl džiugino „Duetai“

Gegužės 7 dieną mokykloje vyko mokinių tarybos organizuojamas tradicinis renginys – „Duetai“. Šiais metais buvo galima dalyvauti mokiniui su mokiniu, mokiniui ir mokytojui, mokiniui su tėvais. Renginyje buvo kviečiami dalyvauti drąsūs, dainuojantys, šokantys, vaidinantys, kūrybiški ar turintys kitų gabumų mokiniai. „Duetuose“ dalyvavo: Miglė Buinevičiūtė, Saulė Vizbaraitė, Virdžinija Nartautaitė, 8c klasės mokinės,  8a klasės mokiniai ir jų klasės vadovas Mindaugas Zybartas, Gerda Burneikaitė ir Klaudija Bertulytė, Austėja Krivickaitė, Julija Špokaitė, 7a klasės mokinės, Ieva Lekaitė, Miglė Skamarakaitė, 5c klasės mokinės bei mokytojas/tėvelis Ričardas Krivickas. 

„Duetus“ vedė Vilius Stankevičius ir Emilė Barkauskaitė. Komisija: mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui Jolanta Stankaitienė, matematikos mokytoja Reda Stulgytė bei mokinių tarybos narės Viktorija Kmitaitė, Kamilė Savickaitė, pirmąją vietą skyrė Austėjai Krivickaitei ir Julijai Špokaitei. Antrąją vietą laimėjo Ieva Lekaitė ir Miglė Skamarakaitė, o trečioji vieta buvo skirta Gerdai Burneikaitei ir Klaudijai Bertulytei.
Prizinių vietų laimėtojai buvo apdovanoti statulėlėmis, o visiems renginio dalyviams išdalintos padėkos už dalyvavimą. Po renginio visi vaišinomės duetų tortu, aptarėme renginio įspūdžius. 

Esame dėkingi renginio rėmėjams: Astai Jocienei už materialinę paramą, Sandrai ir Dariui Kulikauskams už aktų salės papuošimą gėlėmis iš balionų, Ričardui Krivickui už renginyje kokybiškai skambėjusią muziką, technologijų mokytojui Leonui Mikliui už statulėles. 
Tikimės, kad kitais metais renginys vėl džiugins mus.

Vilma Gricienė, lietuvių kalbos mokytoja 
Ankstesnės naujienos


Šiais mokslo metais mūsų mokyklos mokiniai gausiai dalyvavo respublikiniuose lietuvių ir užsienio kalbų žinių pasitikrinimo konkursuose. 

Lietuvoje ir daugelyje kitų pasaulio valstybių kasmet minima Tarptautinė triukšmo supratimo diena, skirta atkreipti visuomenės dėmesį į ilgalaikio triukšmo poveikio sukeliamas neigiamas pasekmes gyventojų sveikatai. 2014 m. balandžio 30 d. Tarptautinė triukšmo supratimo diena buvo minima devynioliktą kartą, o mūsų mokykloje – pirmą kartą. 

Antradienį (balandžio 29 d.) mūsų mokyklos bibliotekoje svečiavosi Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos vedėja J. Gudeikytė. Ji 3-4 klasių atstovams papasakojo apie Brolių Grimų gyvenimą ir jų kūrybą. Po šios mažos paskaitėlės visiems buvo išdalinti knygų skirtukai ir lankstinukai. Buvo išties smagu!
4a klasės mokinė M. Bertašiutė

Praėjusį penktadienį (balandžio 25 d.) Marijampolės „Šaltinio“ pagrindinėje mokykloje vyko Šaltinio vardą turinčių Lietuvos mokyklų 8 klasių moksleivių konkursas, skatinantis įvairiapusį domėjimąsi pasaulio gamta, menais, istorija, literatūra ir asmenybėmis.

Balandžio 25 dieną pradinių klasių mokiniai su pasididžiavimu tarė: „Aš – pradinukas“. Visą dieną mokiniai vykdė įvairias veiklas.