Renginiai

Edukacinė mokinių vasaros dienos stovykla „Šaltinėlis“

Vaikų vasaros stovyklos - tai puikus pasirinkimas gerai praleisti laiką su bendraamžiais. Niekas negali atstoti vasaros stovyklos įspūdžių - nauji draugai, smagūs renginiai ir vasariška nuotaika...

Tad jau antrus metus kaimo turizmo sodyboje „Karpynė“ organizuojama edukacinė vasaros dienos stovykla „Šaltinėlis“. Gausus 6-12 metų  vaikų būrys, kuris buvo suskirstytas į keturias grupes, susipažino su anglų kalba arba tobulino užsienio kalbos žinias, dalyvavo aktyviose, kūrybiškumą ir iniciatyvumą skatinančiose veiklose. Stovyklautojai dieną pradėdavo gardžiais pusryčiais „Karpynės“ Klėtyje. Vėliau tobulindavo anglų kalbos žinias bei laukdavo svečio, kuris kiekvieną dieną pasiūlydavo naują laisvalaikio praleidimo formą. Po sočių pietų burdavosi į grupeles nebaigtiems dienos darbams užbaigti, o pavalgius pavakarius - dienos refleksijai. Vaikai turėjo galimybę naudotis krepšinio ir futbolo aikštelėmis, vidaus baseinu ir, žinoma, gėrėtis išpuoselėta kaimo turizmo sodybos  aplinka. Aktyviai dirbant ir ilsintis nei stovyklautojai, nei jų vadovai nepajuto, kaip prabėgo penkios dienos. 

Norime padėkoti stovyklos svečiams, padėjusiems organizuoti vaikų laisvalaikį pagal kiekvieno vaiko poreikius: R. Maciuvienei - už pagalbą kuriant rankdarbius, L. Nutautui - už supažindinimą su imtynių sporto šaka, Neringos šokių studijos vadovei N. Šlopšnienei - už gatvės šokius, Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos mokytojai R. Lukošiūtei - už plaukimo pamokas. Padėkos žodžius sakome kaimo turizmo sodybos „Karpynė“ direktorei K. Viršilienei ir jos personalui už puikų aptarnavimą ir suteiktą galimybę vaikų vasaros stovyklos dalyviams mokytis, kurti ir sportuoti. Nuoširdžiai dėkojame UAB „Norvelita“ ir kaimo turizmo sodybos „Karpynė“ savininkams Jordanui ir Viktorijai Kenstavičiams už paramą organizuojant vaikų vasaros stovyklą.

Edukacinės vasaros dienos stovyklos „Šaltinėlis“ organizatoriai
Ankstesnės naujienos


Šaltinio mokykla trykšta projektais

Gegužės 31 d. vyko paskutinis Raseinių Šaltinio pagrindinės mokyklos 4a klasės bendruomenės renginys, t.y. naktinė iškyla prie Dubysos paminint pradinės mokyklos baigimą. Pramoga puikiai pavyko, nes oras, gamta, pasiruošimas, gera nuotaika bei nusiteikimas lepino visą išvykos laiką. Žvaigždėtas ir giedras dangus, rami ir ganėtinai šilta naktis išpildė visus stovyklautojų lūkesčius. O jų buvo tikrai daug. 

Gegužės 19 - 22 dienomis mokykloje vyko Gimtosios kalbos savaitė „Apie lietuvių kalbą kitaip“. Kiekviena diena besidominčius „sutiko“ vis kitaip: iliustruotų kūrinių spalvomis antro aukšto fojė, Šaltinio diktanto rašymu, mokinių dailyraščių paroda, tradiciniu Oratorių konkursu ir baigiamuoju renginiu...

Gegužės 27 dieną vyko matematikos viktorina „Susikauk su matematika“. Renginį organizavo mokytojos Reda Stulgytė ir Vilma Drungėlienė. Nuostabi protų kova buvo pradėta nuo mankštos, paskatinusios naudoti „smegenų gelmėse užsislėpusias žinias“, ir nuoširdaus palinkėjimo kitiems. 

Mokyklos  žurnalistai gegužės 14d. vyko į Tauragės „Šaltinio“ progimnaziją, kur dalyvavo jaunųjų žurnalistų konferencijoje „Kiekviena mokykla savita“. Visų mokinių ir mokytojų laukė turininga programa: savo mokyklos pristatymas, žurnalistiniai mokymai - diskusijos, kūrybinės laboratorijos, ekskursija.