Straipsnis rajono žiniasklaidoje apie mokykloje vykdomus projektus

Tokiu pavadinimu birželio 14 d. ,,Naujame ryte'' išleistas straipsnis apie mokykloje vykdomus projektus.

Gegužės 31 d. vyko paskutinis Raseinių Šaltinio pagrindinės mokyklos 4a klasės bendruomenės renginys, t.y. naktinė iškyla prie Dubysos paminint pradinės mokyklos baigimą. Pramoga puikiai pavyko, nes oras, gamta, pasiruošimas, gera nuotaika bei nusiteikimas lepino visą išvykos laiką. Žvaigždėtas ir giedras dangus, rami ir ganėtinai šilta naktis išpildė visus stovyklautojų lūkesčius. O jų buvo tikrai daug.

Gegužės 19 - 22 dienomis mokykloje vyko Gimtosios kalbos savaitė „Apie lietuvių kalbą kitaip“. Kiekviena diena besidominčius „sutiko“ vis kitaip: iliustruotų kūrinių spalvomis antro aukšto fojė, Šaltinio diktanto rašymu, mokinių dailyraščių paroda, tradiciniu Oratorių konkursu ir baigiamuoju renginiu...

Gegužės 27 dieną vyko matematikos viktorina „Susikauk su matematika“. Renginį organizavo mokytojos Reda Stulgytė ir Vilma Drungėlienė. Nuostabi protų kova buvo pradėta nuo mankštos, paskatinusios naudoti „smegenų gelmėse užsislėpusias žinias“, ir nuoširdaus palinkėjimo kitiems.

Mokyklos  žurnalistai gegužės 14d. vyko į Tauragės „Šaltinio“ progimnaziją, kur dalyvavo jaunųjų žurnalistų konferencijoje „Kiekviena mokykla savita“. Visų mokinių ir mokytojų laukė turininga programa: savo mokyklos pristatymas, žurnalistiniai mokymai - diskusijos, kūrybinės laboratorijos, ekskursija.

Vieną penktadienio popietę 8c klasės mokiniai sugužėjo į mokyklos biblioteką, kurioje įdomią pamoką vedė Raseinių krašto istorijos muziejaus darbuotoja ir mokytoja Lina Kantautienė. Mūsų pamokos tema buvo „Lietuviški slapyvardžiai“. Per pamoką mokytoja Lina mums parodė senas knygas, kurių autoriai pasirašė įvairiais slapyvardžiais, taip pat parodė ir knygą, kuri vadinosi „Lietuviški slapyvardžiai“. Šią knygą sudaro net keturi tomai.